En iyi Super Lotto Piyango 2023

Rus askeri kampanyaları şu anda (2022 itibariyle) Ukrayna'yı ısırıyor olsa da, ülkenin çevrimiçi piyangolara olan sevgisi azalmadı. Bu yüzden ülkenin en popüler piyango oyunlarından biri olan Süper Loto hala güçleniyor. Haftada iki kez cumartesi ve çarşamba günleri yapılan çekilişlerle bu oyunun milyonlarca Ukraynalı ve diğer uyrukluları çektiği ortada. Süper Loto, ülkedeki iki devlet tarafından işletilen operatörden biri olan Ukrayna Milli Piyango (UNL) tarafından düzenlenmektedir.

Bu gönderi, tarihi, nereden bilet alınacağı, nasıl oynanacağı, kazanma olasılığı ve ülkedeki yasal statüsü de dahil olmak üzere bu oyunla ilgili ilginç ayrıntılarla dolu. Bu oyunda oyunculara yardımcı olacak ipuçları ve püf noktaları da var.

En iyi Super Lotto Piyango 2023
Süper Loto Biletleri Nereden Alınır (Ukrayna)

Süper Loto Biletleri Nereden Alınır (Ukrayna)

Dikkate değer olan şey, Ukrayna'nın milliyetten bağımsız olarak herkese oynama şansı vermesidir. Nereden oynadığı önemli değil; Oyun, bilet satın almanın birkaç kolay ve kullanışlı yolunu sunar. Özellikle diğer uluslardan oyuncular, online olarak bilet satın alabilirler internet tabanlı loto acenteleri.

Oyuncuların tek yapması gereken numaralarını seçmek ve ödemeyi tamamlamak. Gerisini site halledecektir. Sakinler için, yayılmış en az 5.200 bilet perakendecisi var Ukrayna'nın her yerinde. Bunlardan herhangi birine girmek ve bir bilet almak çok kolay olmalı.

Süper Loto Biletleri Nereden Alınır (Ukrayna)
Ukrayna'nın Süper Loto Tarihi

Ukrayna'nın Süper Loto Tarihi

Süper Loto'nun ilk günleri, oyunun 1997'de kurulan bir devlet piyango operatörü olan UNL tarafından Ukrayna'daki loto meraklılarına ilk kez tanıtıldığı 2001 yılına kadar izlenebilir. Operatör daha sonra oyunun matrisini (6/39) olarak değiştirecekti. 2008'de şu anki (6/52).

Layman'ın dilinde, ikramiye avcılarının artık birden 52'ye kadar altı sayı seçmeleri gerektiği anlamına gelir. İkramiye 3.000.000 UAH'dan başlar ve ikramiye kazanılana kadar büyür.

En büyük Süper Loto ikramiyesi 2007'de düştü ve 15,2 milyon UAH (0,57 milyon USD) değerindeydi. Bunu 2012'de kazanılan 14.128 UAH takip ediyor.

Ukrayna'nın Süper Loto Tarihi
Süper Loto (Ukrayna) Yasal mı?

Süper Loto (Ukrayna) Yasal mı?

Şüpheliler için, Süper Loto Ukrayna'da yasaldır ve devlet tarafından tanınmaktadır. İlk olarak, oyun devletin bir varlığı olan UNL tarafından organize edilir ve yönetilir. Varlık, Ukrayna hükümeti tarafından devlet adına çeşitli oyunlar işletmek üzere kasıtlı olarak kurulmuştur.

Devlet, UNL'yi tamamen düzenler ve bu nedenle tüm oyunları meşrudur. Operatör, Süper Loto dışında, Lotto Maxima, Keno, Second Luck ve Lotto Triyka dahil olmak üzere bir dizi başka oyun düzenledi. Tüm bu ürünler Ukrayna'da yasal olarak kabul edilmektedir.

Ayrıca, UNL bunlardan biridir Dünya Piyango Birliği(WLA) üyeleri. Dernek, tüm üye operatörlerin katı kuralları ve etik ilkeleriyle oynamasını sağlayan küresel bir otoritedir. Bu, Süper Loto dahil tüm UNL oyunlarının ücretsiz ve adil olduğunun garanti edildiği anlamına gelir.

Süper Loto (Ukrayna) Yasal mı?
Ukrayna Süper Loto Nasıl Oynanır

Ukrayna Süper Loto Nasıl Oynanır

Ukrayna Süper Lotosu 6/52 tekli matrise sahiptir. Bu, her çekilişte 1'den 52'ye kadar altı kazanan sayı içerdiği anlamına gelir. Bu nedenle, oyuncuların oyunu oynarken yapmaları gereken ilk şey, aralıktan altı sayı seçmektir. Sayıları seçmenin iki yolu vardır.

Oyuncular, sistemin sayıları kendi adlarına rastgele seçmesine izin verdikleri Hızlı Seçim özelliğini kullanabilirler. Bir diğeri ise şanslı sayıları kendileri seçmektir. Her çekilişin sonucu rastgele olduğu için, sayıları seçme şekli hiçbir şekilde sonucu belirlemez.

Süper Loto, altı ödül kademesi sunar. Bu, oyuncuların bir ödül kazanmak için kazanan altı numaranın hepsini eşleştirmesine gerek olmadığı anlamına gelir. Bir oyuncunun belirli bir çekiliş için eşleştiği sayı sayısı ne kadar büyükse, ödül de o kadar büyük olur. En düşük ödülü kazanmak, oyuncuların çekilen altıdan en az iki sayıyı eşleştirmesini gerektirir.

Bir çekilişte seçilen altı sayının hepsini eşleştirenler, en yüksek ödül aşaması olan Süper Loto ikramiyesi ile eve yürürler. Oyunla ilgili heyecan verici bir şey, ikramiyenin sınırlı olmamasıdır, yani bir kişinin ne kadar kazanabileceği konusunda bir maksimum sınır yoktur. Jackpot, bir oyuncu kazanana kadar her çekilişten sonra büyümeye devam eder.

Ukrayna Süper Loto Nasıl Oynanır
Ukrayna Süper Loto Kazanma Oranları Nelerdir?

Ukrayna Süper Loto Kazanma Oranları Nelerdir?

Super Lotto Ukrayna, oyunculara her Çarşamba ve Cumartesi gecesi kazanmaları için beş farklı seviye sunuyor. Oyunun, loto endüstrisindeki en çekici oranlardan bazılarını sunduğu ve her seviyenin farklı oranlar sunduğu bilinmektedir.

Oyuncuların çekilen altı sayının tamamıyla eşleşmesini gerektiren ikramiyeyi (en üst düzey ödül) kazanma olasılığı 20.358.520'de birdir. İkinci aşama ödülü için oranlar 73.763'te bir. Bu seviye, oyuncuların altıdan beş sayıyı doğru şekilde eşleştirmesini gerektirir.

Üçüncü bölüm ödül avcıları için, çekilen altı sayıdan dördünü eşleştirmek için oranlar 1.311'de birdir. Dördüncü seviye için, oyuncunun kazanma olasılığı 67'de birdir. Burada, oyuncular kazanan sayıların 3'ünden fazlasını yapmalıdır. Beşinci seviyede, oyuncular altıdan sadece iki sayıyı eşleştirirlerse kazanırlar. Bu seviye, sekizde bir oranında gelir.

Yukarıdaki oranlardan, Süper Loto ikramiyesine ulaşmanın en zor şey olduğu sonucuna varılabilir. Diğer oyunlarda olduğu gibi, ödül ne kadar büyükse, kazanma şansı o kadar düşük olur. Bu nedenle, akıllı oyuncular en yüksek ödülü kazanmaya çalışmadan önce iki kez düşünmek isteyebilirler. Ancak bu, büyük bir zaferin imkansız olduğu anlamına gelmez. Vurgulamaya değer bir nokta, Süper Loto'nun sonuçlarının rastgele olduğu ve dolayısıyla her çevrimiçi piyango oyununun sonuçları.

Genel Oranlar

Her seviyedeki oranları bildikten sonra, Ukrayna Süper Loto ödülü kazanmanın genel oranlarını bilmek önemlidir. Oyun toplam 7'de 1 oran sunuyor. Bunlar, çevrimiçi piyango dünyasındaki en iyi oranlar olmasa da, bir milli piyango için harikadır.

Ukrayna Süper Loto Kazanma Oranları Nelerdir?
Oyunu Kazananlar için Ödeme Seçenekleri

Oyunu Kazananlar için Ödeme Seçenekleri

Ukrayna'nın Süper Lotosu, mevcut tek seçenek olarak toplu ödeme sunuyor. İlçedeki 5,200 lisanslı perakendeciden herhangi birinden 500 UAH ve altı herhangi bir ödül talep edilebilir. 500 ila 25.000 UAH arasındaki ödüller, paralarını UNL'nin Simferopol, Kharkiv, Lviv, Donetsk, Dnepropetrovsk ve Odessa ofisleri dahil olmak üzere bölge ofislerinden birinden alabilir.

25.000 UAH'ın üzerinde herhangi bir ödül kazanan oyuncular, paralarını almak için UNL merkezini ziyaret etmelidir. Uluslararası oyuncular için, bir ikramiye veya önemli bir miktar kazanırlarsa paralarını toplamak için Ukrayna'ya bir ziyaret planlamaları gerekir.

Oyunu Kazananlar için Ödeme Seçenekleri
Süper Loto Oynamak İçin İpuçları ve Püf Noktaları

Süper Loto Oynamak İçin İpuçları ve Püf Noktaları

Piyango oyunları şans oyunlarıdır, ve Ukrayna'nın Süper Lotosu da bir istisna değildir. Ancak, en iyi çevrimiçi piyango oyuncuları sadece bilet satın alıp her şeyi Lady Luck'a bırakmazlar. Evet, kazanmayı garanti edecek bir hile veya tüyo yoktur, ancak oyuncuların deneyimi en üst düzeye çıkarmanın ve hatta kayıpları en aza indirmenin yolları vardır. İşte bu ipuçlarından ve püf noktalarından bazıları.

  • Daha fazla bilet satın alma: Kazanma şansını artırmak için, oyuncuların birden fazla çevrimiçi piyango bileti satın almaları önerilir, ancak bu daha fazla harcama ile birlikte gelir. Kişi daha az bilet alırsa kazanma olasılığı azalır.
  • Yetkili piyango perakendecilerinden çevrimiçi piyango bileti satın almak: Çevrimiçi birçok piyango dolandırıcılığı ile oyuncular kolayca bir tanesine düşebilir. Bunu önlemek için Süper Loto oyuncuları sadece yetkili satıcılardan bilet satın almalıdır.
  • eğlenceli tutmak: Süper Loto bir şans oyunudur, yani kazanmanın garantisi yoktur. Bu nedenle, sadece birkaç şanslı oyuncu kazanır. Hayal kırıklığını önlemek için, oyuncular parasal ödüllerden ziyade oyunun eğlenceli doğasıyla motive edilmelidir.
  • Daha düşük ödülleri hedefleme: Olarak bu kılavuzda açıklanmıştır, büyük ödülleri kazanmak küçük ödüllerden daha zordur. Büyük ikramiyeyi kazanma olasılığı 20.358.520'de bir olduğundan, daha düşük seviyeli ödüller için avlanmak daha akıllıca olacaktır.
Süper Loto Oynamak İçin İpuçları ve Püf Noktaları