Oyunlar

Piyango

Piyango, şanstan oldukça etkilenen bir kumar şeklidir. Piyango oyuncularının büyük miktarda para kazanma şansı olduğu için bu oyun tüm dünyada çok iyi bilinmektedir. Ancak, piyangoyu kazanma şansı son derece düşüktür, sadece umut edilebilir.

Daha fazla göster
Kazı Kazan

Kazı kazan kartı, kulağa nasıl geliyorsa öyledir - genellikle, altında ne olduğunu ortaya çıkarmak için yüzeyinin hangi bölümünün kazınabileceği, ödülü açıklayan çekici bir baskıya sahip bir kart parçası. Çevrimiçi piyango nasıl oynanır diye sorduğumuzda kazı kazan kartlarını düşünmemiz gerekiyor - çok popülerler. Çevrimdışından çevrimiçine geçişte, 'kazıma' dizüstü bilgisayarınızdaki, tabletinizdeki veya akıllı telefonunuzdaki klavye kullanılarak yapılır. Ödül, küçük bir meblağdan herhangi bir yerde olabilir veya hatta sadece tekrar oynama hakkından, ücretsiz, milyonlarca dolara kadar olabilir. Ödüller ayrıca tatiller, arabalar, ev aletleri ve benzeri ödülleri içerebilir.

Daha fazla göster
Keno

Keno, modern kumarhanelerde bulunan en eski oyunlar arasındadır. Dünyanın birçok yerinde popüler olan bir piyango kumar türüdür. En yüksek ödeme yapan piyangolar arasında olmamasına rağmen, oyun MegaMillions ve Powerball'a karşı hala kendine ait. Oyun 2000 yıla yakın bir süredir var, genellikle isim ve formda değişiyor. Oyunda genellikle 1-80 sayıları vardır. Keno bileti satın alan oyuncular, çekilişte çıkmayı umdukları sayıları daire içine alırlar.

Daha fazla göster