Piyangoyu bir kereden fazla kazanmak

Haberler

2022-02-22

Çoğu insan hayatında bir kez piyango ikramiyesi kazandığı için kendini şanslı hisseder.

Piyangoyu bir kereden fazla kazanmak

Ancak çok şanslı bir Kanadalı çift, bir değil, iki değil, ÜÇ kez altın sıkıştı.

Kanada, Alberta'dan Barbara ve Douglas Fink, Douglas'ın 2010'da 100.000$ olmak üzere 4 arkadaşıyla birlikte 128.000$'lık bir galibiyeti paylaştığı 1989'da Lady Luck'un nezaketinin alıcı tarafındaydı ve ardından en büyük kazançları Şubat ayında 8.1 milyon$ oldu. 2017. Aynı sayılara sahip başka bir kazanan ikramiye vardı, yani Fink'ler orijinal 16 milyon dolarlık ikramiyeyi başka bir oyuncuyla paylaştı. Onlara zenginliklerini getiren kazanan numaralar 9, 21, 25, 26, 31 ve 41 idi.

Finks, başarılarının ardından piyangoyu emekliye ayırdıklarını, adaya tatile gideceklerini, yeni bir ev alacaklarını ve kazançlarını çocukları ve torunları ile paylaşacaklarını söylediler.

Finklerin piyangoyu üç kez kazanmanın bu inanılmaz başarısını nasıl elde ettikleri hakkında çok az şey söylendi, bu yüzden onlara yardımcı olan herhangi bir özel ipucu veya püf noktası olup olmadığını bilmiyoruz.

Lady şans nasıl

Bununla birlikte, başarıyı sağlamak için piyangonun nasıl oynanacağına dair genel kabul görmüş bazı kurallar vardır. Bunlardan bazıları:

Hızlı seçimden kaçının Çoğu piyango kazananı, bir bilgisayarın numaralarınızı seçmesi için kolay ve hızlı harf seçeneğini kullanmaktan kaçınmanızı söyleyecektir. Bunun yerine, kartta düzgün bir dağılıma sahip olduğunuzdan emin olarak numaralarınızı dikkatlice seçin. Bu aynı zamanda diğer iki yönergeyle de bağlantılıdır: 1. tutarlılık ve 2. araştırma.

Araştırma Hangi piyangoyu oynayacağınızı ve hangi sayıları seçeceğinizi seçerken, başarıyı garanti etmenin en iyi yolu doğru araştırma yapmak olacaktır. Bazı piyangoların, belirli bir sayı havuzundan kaç sayı seçmeniz gerektiğine ve aynı zamanda kaç kişinin oynadığına bağlı olarak, bir kazanma sağlama olasılığı daha yüksektir. Ayrıca, belirli sayılar genellikle diğerlerinden daha sık kazanan numaralar olarak seçilir. Buna göre, bu araştırmayı yapmak için biraz zaman harcayarak, iyi bir galibiyet için temel atıyor olabilirsiniz.

Tutarlılık Aynı sayıları sık sık oynayın. Birçok oyuncu her hafta veya her beraberlik için farklı sayılar oynayacak. Bu, başarıyı bulmanızı engelleyecektir. Bunun yerine sabırlı olun ve her çekilişte aynı sayıları kullanın. Seçiminizi ve kombinasyonlarınızı düzgün bir şekilde araştırdıysanız, sayılar bir noktada kazanan numaralar olacaktır.

Bir sendikaya katılın Finks'in hikayesinden de görebileceğimiz gibi, Douglas Finks'in ilk galibiyeti aslında arkadaşlarıyla bir sendika kurduğu zamandı. Bir sendika, kazancınızı diğer üyelerle paylaşmak zorunda olduğunuzu görse de, ne kadar çok insanla oynarsanız, daha fazla bilet satın almak için o kadar fazla fon bir araya toplanabilir ve pano boyunca daha fazla sayı kombinasyonları yayılarak sağlamlaşmaya yardımcı olur. bir galibiyet.

sabırlı ol ve pes etme Finks'in üç galibiyeti arka arkaya değildi. Daha önce de belirtildiği gibi, Finks'in galibiyetleri, 1989'da başlayan, ikinci galibiyetini 2021'de ve son olarak da 2017'de üçüncü ve büyük galibiyeti takip eden yirmi sekiz yıllık bir süre boyunca elde edildi. İlk küçük galibiyetleri için oynamayı bıraksalar, Daha sonra gelen büyük zaferi hiç görmedim. Hemen büyük bir kazanç görmezseniz pes etmeyin.

Finks, bir piyangoyu kesinlikle birden fazla kazanabileceğinizin kanıtıdır. Tutarlılık ve sabır, yalnızca bir kez değil, iki hatta üç kez kazanabilecek şanslı kişilerden biri olmanızı sağlamanın anahtarıdır.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler