QIWI 2023 Kabul Edilen En İyi Çevrimiçi Piyangolar

Bir cüzdan ödeme hizmeti olan QIWI, çevrimiçi piyango sitelerinde işlemleri nispeten kolaylaştırdı. QIWI Wallet Europe Limited, esas olarak e-ödeme ve e-cüzdan çözümlerine odaklanan bir hizmettir. Kullanıcılarının internet ve mobil iletişim kanalları üzerinden ödeme yapmalarını ve almalarını sağlar. QIWI cüzdan, müşterilerine ön ödemeli hesaplar, sanal ön ödemeli kartlar ve fiziksel ön ödemeli kartlar sunar.

Hizmetlerinden Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nda (BDT) yararlanılmaktadır. Bu ödeme ağı, müşterilere verilen 17 milyondan fazla cüzdan ve sanal karta ve çok sayıda ödeme noktasına sahiptir. 2007'de kurulan QIWI PLC, 2008'de QIWI cüzdanını piyasaya sürdü. QIWI cüzdan kullanıcıları, diğer e-cüzdanlar arasında hızla para transfer edebilir ve hatta Western Union gibi para transfer sistemlerini kullanabilir.

QIWI 2023 Kabul Edilen En İyi Çevrimiçi Piyangolar
QIWI ile nasıl para yatırılır
QIWI ile nasıl para yatırılır

QIWI ile nasıl para yatırılır

QIWI PLC, QIWI e-cüzdan hizmetlerini aşağıdakiler gibi farklı alanlara sağlar; dijital eğlence, konut ve kamu hizmeti ödemeleri, turizm, ulaşım endüstrisi ve bankacılık sistemi. QIWI'yi çevrimiçi piyango sitelerinde ödeme yöntemi olarak kullanmak kolay değildir. Bir piyango oyuncusu olarak, QIWI hesabı kullanmak için en iyi para yatırma yöntemlerinden biridir. Bir QIWI hesabı oluşturmak kolaydır. Hesabı oluşturduktan sonra, kullanıcının çevrimiçi piyango sitesi hesabına yatırmak için yeni hesaba yeterli para yatırması gerekecektir.

Bir oyuncunun QIWI e-cüzdan hesabını kullanması için, tercih edilen çevrimiçi piyango sitesinde ödeme yöntemlerinden biri olarak QIWI listelenmiş olmalıdır. Listeleniyorsa, çevrimiçi piyango sitesinde oturum açın ve para yatırmak için listelenen QIWI ödeme seçeneğine tıklayın. Oyuncunun daha sonra QIWI web sitesine yönlendirilmek için QIWI logosuna tıklaması gerekecek ve burada oyuncunun hesabına giriş yapması gerekecek.

Otomatik Dolum

bu çevrimiçi piyango sitesi detaylar otomatik olarak doldurulacaktır. Oyuncunun şimdi yatırmak istediği miktarı girmesi ve işlemi tamamlamak için gereken güvenlik önlemlerini tamamlaması istenecektir. Oyuncunun QIWI hesabı iyi finanse edilmişse, işlem işlenir, hemen onaylanır ve çevrimiçi piyango sitesi hesabına yatırılır.

Bir QIWI hesabını bir banka hesabına bağlamak mümkündür. Oyuncuların tek yapması gereken, QIWI hesaplarında oturum açmaktır. Üst panel ekranında, QIWI Kartları'na tıklayın. Hemen başka bir banka seçeneğinin kartına bir bağlantı belirir. Kullanıcıların daha sonra gerekli verileri doldurması ve eklemesi gerekir. Kullanıcıların doğrulama olarak e-posta veya SMS yoluyla aldıkları bir onay kodunu girmeleri gerekir. Kart daha sonra otomatik olarak tercih edilen banka hesabına bağlanır.

QIWI ile nasıl para yatırılır
Doğrudan mevduat

Doğrudan mevduat

QIWI ile doğrudan para yatırmak mümkündür. Kullanıcılar, farklı ödeme yöntemlerini kullanarak QIWI Cüzdanlarına para yükleyebilirler. Bu yöntemler, etkinleştirilmiş telefon sözleşmelerini, banka kredi veya banka kartlarını, QIWI kiosklarını ziyaret etmeyi veya listelenen bankaların ATM'lerini içerir. Bir para yatırma işlemi başlatıldığında, kullanıcının QIWI hesabında bir fatura oluşturulur ve cüzdan sağlayıcısı tarafından işlenir.

QIWI e-cüzdan, kullanıcılarına hızlı para yatırma seçeneği de sunar. Bu özellik, kullanıcıların çevrimiçi piyango platformundan ayrılmadan çevrimiçi piyango sitesi hesaplarına anında para yatırmalarını sağladığı için kullanışlı ve hızlıdır. kullanırken desteklenen ödeme yöntemi, bir oyuncuya bunu hızlı mevduat hesabı olarak etkinleştirme seçeneği sunulur. Bu seçenek seçildiğinde hazır hale gelir. QIWI e-cüzdan platformunda bu seçeneği ayarlarken, oyuncuya oynadıkları piyango ve oyunların türüne bağlı olarak para yatırma limiti bildirilir.

Cep telefonu para yatırma seçeneği

Cep telefonu kullanıcıları öncelikle QIWI cüzdan uygulamasını indirmelidir. Para yatırmak için hesaplarına giriş yapmaları, Gerçek para sekmesini seçmeleri ve ekranlarında görünen para yatırma düğmesine dokunmaları gerekir. Seçimin ardından QIWI Cüzdan düğmesi görünür ve cep telefonu kullanıcısının istenen para yatırma miktarını kolaylaştırmak için ekrandaki talimatları izlemesi gerekir.

Doğrudan mevduat
QIWI ile nasıl para çekilir

QIWI ile nasıl para çekilir

Aynı zahmetsiz para yatırma prosedürü, QIWI cüzdanı aracılığıyla piyango ödemeleri veya para çekme işlemleri yapılırken de geçerlidir. Ancak, bir oyuncunun çevrimiçi piyango sitesi hesabının para çekme için yeterli paraya sahip olduğunu onaylaması gerekir. Bazı çevrimiçi piyango siteleri, QIWI çekimleri için bir ücret talep eder.

Bir oyuncunun para çekme işlemini başlatmak için çevrimiçi piyango hesabına giriş yapması gerekir. Çevrimiçi piyango sitesinde ödeme sayfasını ziyaret edin ve görüntülenen QIWI cüzdanı çekme seçeneğine tıklayın. Oyuncu daha sonra çekilecek tutar ve QIWI hesap detayları ile ödeme detayları ile bir form doldurmalıdır. Ayrıntılar doğrulandıktan sonra, oyuncu para çekme talebini gönderebilir ve işlenmesini bekleyebilir.

Para çekme taleplerinin işleme alınma süreleri, farklı çevrimiçi piyango siteleri arasında farklılık gösterir. Ancak işlem süresi 1-4 iş günü arasında değişmektedir. İşlem süresi boyunca, bir oyuncunun para çekme için işaretlenmiş fonlara erişimi yoktur. Fonlar işlenirken piyango bileti satın alınamaz.

Para çekme limitleri

QIWI cüzdanının para çekme limitleri, hesabın durumuna bağlıdır. Doğrulanmış bir QIWI cüzdan kullanıcısı, işlem başına maksimum 600.000 RUB çekebilir. Bir piyango oyuncusunun QIWI hesabının doğrulanmaması durumunda, işlem başına maksimum 15.000 RUB limitine izin verilir.

Bazı çevrimiçi piyango sitelerinin hüküm ve koşullarına bağlı olarak daha düşük limitleri olabileceğinden, bu para çekme limitleri değişiklik gösterir. Bununla birlikte, QIWI cüzdanının minimum işlem limitlerine sahip olmadığını unutmamak önemlidir. Bunların hepsi çevrimiçi piyango platformunun para çekme limitlerine bağlıdır.

Cep telefonu çekme

Bir oyuncu, çevrimiçi bir piyango sitesinden cep telefonu aracılığıyla QIWI cüzdan hesabına para çekebilir. Para çekme işlemi neredeyse bir bilgisayar kullanmaya benzer. Çevrimiçi piyango platformu kullanıcıları için karşılaşacakları tek fark, kullanıcı arayüzüdür. Bu farkın sadece akıllı telefon uygulamalarına sahip online piyango siteleri için oluştuğunu belirtmekte fayda var.

QIWI ile nasıl para çekilir
QIWI'de emniyet ve güvenlik

QIWI'de emniyet ve güvenlik

Popüler bir çevrimiçi ödeme hizmeti olan QIWI cüzdanının müşterilerine en yüksek düzeyde işlem güvenliği sunması gerekiyor. Güvenlik seviyeleri çok yüksektir. QIWI grubu kısa süre önce yeni bir güvenlik çözümü hizmeti başlatmak için İsveçli bir Fintech oyuncusuyla ortaklık kurdu. Bu yeni hizmet, müşterilerinin kart ödemelerini cep telefonları üzerinden doğrudan ve temassız olarak kabul etmelerini ve yapmalarını sağlıyor.

Kullanıcı, cep telefonunda basit bir arayüz kullanarak dakikalar içinde kart ödemelerini ve piyango ödemelerini kabul edebilir. Bu teknoloji, bankacılık ödeme yöntemleri olarak VISA ve MasterCard tarafından akredite edilmiş güvenlik sertifikasını geçti. Kullanıcılara, dolandırıcılık amaçlı dolandırıcılar ve yetkisiz para transferlerine karşı kişisel ve finansal banka ayrıntılarında üst düzey güvenlik sağlanır.

QIWI'de emniyet ve güvenlik
QIWI müşteri destek seçenekleri

QIWI müşteri destek seçenekleri

QIWI e-cüzdan hizmeti, kaliteli müşteri hizmeti sunar. Hizmetleri sıklıkla kullanıldığından, QIWI cüzdan müşterilerine değer verir. Özellikle, hizmetlerin nasıl ve nerede iyileştirileceğine ilişkin geri bildirimleri ve önerileri.

QIWI cüzdanının müşteri destek ekibiyle iletişime geçmek çok kolay çünkü onlar müşterilerine çeşitli iletişim seçenekleri sundular. Bir kullanıcı olarak şikayet, destek veya geri bildirim için müşteri hizmetlerine ulaşmak hızlıdır. Bu seçenekler şunları içerir:

ns@qiwi.com temsilci desteği için
iş@qiwi.com iş sorguları için

  • Telefon hizmetleri: +8-800-333-00-59
  • Genel Merkez fiziksel adresi- 1a, Severnoe Chertanovo mkr

Moskova, 117648, Rusya
+7 495 783 59 59

QIWI müşteri destek seçenekleri