Entropay 2023 Kabul Edilen En İyi Çevrimiçi Piyangolar

Birçok piyango hayranı hobilerini çevrimiçi hale getirdi. Çok sayıda oyuncu, e-cüzdanlar ve kredi kartlarıyla çevrimiçi loto bileti satın alır çünkü bunlar en yaygın seçeneklerdir. Ancak ilk defa bir online piyango sitesi ile işlem yapmak riskli görünebilir. Çoğu zaman, bir loto oyuncusu, kendisini kumarbaz olarak tanımlayabilecek herhangi bir denetim izi bırakmadan isimsiz olarak oynamak ister.

EntroPay gibi Visa sanal kartları bu durumlarda yardımcı olabilir. Fiziksel kartların olmaması sanal Visa kartlarını normal kartlardan ayırır; işlevleri aynıdır. Kumarbazlar, EntroPay kartlarına ön ödemeli kredi ile rahatlıkla kontör yükleyebilir ve finansal bilgilerin ifşa olma riskinden kaçınmak için çevrimiçi piyango için kullanabilirler.

Entropay 2023 Kabul Edilen En İyi Çevrimiçi Piyangolar
Online Piyangolarda EntroPay ile Nasıl Para Yatırılır
Online Piyangolarda EntroPay ile Nasıl Para Yatırılır

Online Piyangolarda EntroPay ile Nasıl Para Yatırılır

EntroPay, 2003 yılında finans piyasasına girdi ve hızla popüler oldu Avrupa ülkeleri. Birleşik Krallık merkezli ana şirket olan Ixaris Systems, Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesi FCA tarafından düzenlenmektedir. Sonuç olarak, EntroPay kartları katı kurallara ve düzenlemelere tabidir.

EntroPay, piyango siteleri de dahil olmak üzere 500'den fazla kumar sitesi tarafından benimsenmiştir. Sanal kartta minimum dolandırıcılık riski ve daha fazla kredi kontrolü ile en iyi ödeme yöntemlerinden biridir. Piyango hayranlarının çevrimiçi olarak sorumlu ve daha güvenli olmasını sağlar.

EntroPay'i çevrimiçi bir piyango sitesinde kullanmak isteyen herkesin EntroPay'de bir hesabı olması gerekir. Banka havalesi, banka kartı veya kredi kartı kullanarak sanal kart yükleyebilirler. Bu kart doğrudan bir banka hesabına bağlı değildir.

EntroPay'in önemli bir özelliği, kullanıcıların çeşitli amaçlar için ve farklı para birimlerinde, yani Serling Pound, Euro ve ABD Doları gibi birden fazla sanal kart kurabilmeleridir. Mevcut kartları hesaplarından silebilir veya istedikleri zaman yeni kartlar ekleyebilirler.

EntroPay kartlarına işlem başına £10 ile £1,000 arasında herhangi bir değerde yükleme yapılabilir. Şirket, her ay kullanıcılara maksimum 10.000 £ kontör bakiyesi veriyor. EntroPay ön ödemeli bir kart olduğu için faiz veya yıllık ücret tahakkuk etmez. Harcama limiti, ön ödemeli kredi olarak kullanılabilen miktara bağlıdır.

Online Piyangolarda EntroPay ile Nasıl Para Yatırılır
EntroPay ile Online Piyango Nasıl Oynanır

EntroPay ile Online Piyango Nasıl Oynanır

Online loto oynamak için lisanslı ve itibarlı uygun bir sitede hesap açmanız gerekir. Daha sonra söz konusu kişiye para yatırılması ile süreç başlar çevrimiçi piyango sitesi. Oyuncular bunu mobil ve masaüstünde yapar. İşte nasıl gidiyor.

 1. Çevrimiçi bir piyango sitesine giriş yapın
 2. Ödeme sayfasına gidin ve para yatırma yöntemlerine tıklayın
 3. Tercih edilen yöntem olarak EntroPay'i seçin
 4. Sanal kart numarasını, CSC kodunu ve sona erme ayrıntılarını sağlayın
 5. Depozito miktarını belirtin
 6. Yukarıdaki bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin ve gönderin
 7. Para hemen piyango sitesine yansıyacak

Bir loto oyuncusu her para yatırma işleminde farklı bir EntroPay sanal kartı kullanabilir. Tüm işlemler gerçek zamanlı olarak değil ana hesapta gösterilecektir. Yukarıdaki adımlara başlamadan önce piyango sağlayıcısının para yatırma limitini kontrol etmek önemlidir. Bir loto web sitesinde para yatırmak için herhangi bir işlem maliyeti yoktur. Ancak kredi/banka kartlarından ve banka hesaplarından EntroPay kartı yüklerken sırasıyla %4,95 ve %3,95'e varan ücretler uygulanır.

EntroPay ile Online Piyango Nasıl Oynanır
EntroPay ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

EntroPay ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

Oyuncular, son altı ay içinde piyango hesaplarına aynı yöntemle para yatırmışlarsa, EntroPay ile kazançlarını çekebilirler. Para çekme işlemi, EntroPay ile para yatırma kadar kolay olmayabilir. İlk kez yoğun olabilir. İşte tüm geri çekilme süreci özetlendi.

 1. loto hesabına git
 2. Ödemeler sayfasını açın ve 'Ödemeler' veya 'Para Çekme' üzerine tıklayın
 3. Mevcut bakiyenin piyango ödemeleri için uygun olup olmadığını onaylayın
 4. Para çekme yöntemi olarak EntroPay'i seçin
 5. Kart numarasını girin ve para çekme düğmesine basın. Piyango sitesi, bir sanal kartın önceki ayrıntılarını kaydetmiş olabilir. Bu artık gerekli olmayabilir, bu nedenle oyuncu yeni bir kart numarası vermelidir
 6. Ne kadar para çekileceğini girin
 7. Onaylayın ve gönderin
 8. Piyango sağlayıcısı talebi onaylar ve kazançları sağlanan EntroPay hesabına aktarır

Para Çekme Süresi ve Ücretler

Her piyango sitesinin para çekme limitleri vardır. Oyuncular, piyango ödemelerini talep etmeden önce minimum ve maksimum çekilebilir miktarları kontrol etmelidir. Para çekme işlemini başlattıktan sonra, piyango sitesinin onaylaması biraz zaman alır.

Ödemeyi almak 1-3 gün sürebilir. %1,95'lik bir ücret olacak ve piyango sağlayıcısı bunu belirtecektir. Çoğu zaman, loto siteleri ücreti alıcılara aktarır ve oyuncunun kazancından düşer.

Tercih edilen bir finansal hesaba nakit gönderme seçeneği vardır. Hesap sahibi parayı şahsi kredisine veya banka hesabına havale etmek isterse yedi iş günü daha sürebilir. Bu, EntroPay web sitesinde oturum açarak ve para transferi düğmesini kullanarak yapılır.

Kart sahibi daha önce banka veya kredi kartı işlemi yapmışsa işlem çok daha kolaydır. EntroPay'den para transferi ücretleri, para birimine ve oyuncunun ikamet ettiği ülkeye bağlıdır. Kredi kartı transferlerinde 6$/3£/4.50 € ek ücret uygulanacaktır. Mobil kullanıcılar, akıllı telefonlarda ve tabletlerde para çekmenin mümkün olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır.

EntroPay ile Para Çekme Nasıl Yapılır?
EntroPay'de Güvenlik ve Güvenlik

EntroPay'de Güvenlik ve Güvenlik

Loto oyuncuları EntroPay ile işlem yaparken piyango web sitesine bankacılık bilgilerini girmezler. Bu, kart dolandırıcılarının hassas verilerden ödün verme riskini en aza indirmeye yardımcı olur.

EntroPay, güvenlik standartlarının ve dolandırıcılık korumasının zaman içinde güçlü olduğunu kanıtlamıştır. Çevrimiçi platformlarında 128 bit şifreleme kullandılar. Web sitesi ayrıca tüketici verilerini, isteklerini ve yanıtlarını korumak için TLS'ye (SSL şifrelemesi) dayanır.

EntroPay piyango oyuncuları için en iyi ödeme yöntemi Bilet satın almak için standart Visa kartlarını ve banka havalelerini kullanmayı sevmeyenler. Kredibilitesi düşük olduğu için bu tür kartlara sahip olamayanlar için de idealdir. Ayrıca, Ixaris Systems Ltd., Birleşik Krallık'taki tüm ödeme sağlayıcılarının sıkı güvenlik önlemlerine uymasını talep eden FSA tarafından lisanslanmış ve sertifikalandırılmıştır.

Oyuncular ödeme yaparken sadece geçici kart numaralarını ve sadece kart sahibinin bildiği CSC kodunu verirler. Bu nedenle, biri kart numarası ayrıntılarını çalsa bile, tek seferlik 16 haneli bir kod olduğu için onlar için hiçbir faydası olmayacaktır. Sanal vize kartı numaraları, askeri düzeyde güvenlikle tanınan şifreleme yoluyla oluşturulur.

EntroPay'de Güvenlik ve Güvenlik
EntroPay Müşteri Destek Seçenekleri

EntroPay Müşteri Destek Seçenekleri

Bir ödeme sağlayıcısının güvenilir olup olmadığını anlamanın en kolay yollarından biri müşteri hizmetleri hizmetini incelemektir. EntroPay, kaliteli destekle müşterilerini mutlu etmeye kendini adamıştır. Bu yüzden birçok loto oyuncusu bunu arkadaşlarına tavsiye ediyor. EntroPay destek temsilcileriyle iletişim kurmanın iki doğrudan yolu vardır. En sık sorulan soruları yanıtlamak için ek bir seçenek de vardır.

Kötü müşteri hizmeti, müşteriyi elde tutma üzerinde olumsuz sonuçlara sahiptir. Hiçbiri işlemleri başarısız olursa sırada bekletilmek istemez. Bu nedenle, finansal sağlayıcılar, onları üzmemek için müşterileri mümkün olan en kısa sürede geri aramalıdır. Ne yazık ki, önemli bir pazar payına sahip olan bazı şirketler, itibarlarını tamamen göz ardı ediyor ve yetersiz çevrimiçi müşteri desteği veriyor.

Ödeme sağlayıcılarının piyango işlem sorgularını görmezden gelmesi nadir görülen bir durum değildir. Bazen oyuncular, zamanlarını boşa harcayan otomatik sesli mesajlarla beklemeye alınır. EntroPay'in destek için bir telefon numarası yok gibi görünse de, e-posta ve canlı sohbet yoluyla anında yanıt veriyorlar. Canlı sohbet 7/24/365 çalışır ve e-postalar 24 saat içinde yanıtlanır.

EntroPay Müşteri Destek Seçenekleri