EuroMillones Results

EuroMillions, Avrupa'da oynanan çok uluslu bir piyangodur. Dokuz Avrupa ülkesinden vatandaşların katılımıyla, ikramiye, garanti edilen minimum pottan, 17 milyon Euro'dan 240 milyon Euro'ya kadar oldukça büyüyor. İspanyol EuroMillones piyango önemlidir çünkü her yıl daha fazla kazanan üreten bir milyoner üreticisidir. kazançlar sıklıkla birden fazla kazanan arasında bölünür.

İspanyol oyuncular, 1 milyon € ek ödül sunan El Millón ek çekilişini sabırsızlıkla bekliyor. İspanya'da EuroMillones piyango bileti satın alan herkes otomatik olarak El Millón kazanma şansına sahip olur. Kazananlar, bilet üzerinde oluşturulan kod ile kazanan kodu başarıyla eşleştirir.

Oyuncular resmi EuroMillions web sitesinde sonuçları kontrol edebilirler. Birleşik Krallık'ta ikamet edenler için kullanımı kolay bir çevrimiçi bilet sonuçları kontrol aracı mevcuttur. Oyuncular, tarihi çekilişler için kazanan bilet kombinasyonlarını incelemek için bilet kontrol cihazını kullanabilir. Popüler oyun fonu ödüllerinden, perakendeci komisyonundan, iyi sebeplerden, devlet vergisinden ve piyango işletme giderlerinden elde edilen gelir.