10e Lotto Results

10e loto (IT), İtalya'da Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri haftada üç kez çekilen keno tipi bir piyangodur. Oyunun üç varyasyonu vardır ve My Lotteries uygulaması da dahil olmak üzere Avrupa'daki çoğu oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak kullanılabilir.

Klasik oyunda, oyuncular 90 kişilik bir havuzdan bir ile 10 arasında bir sayı seçer ve kaç sayının seçildiğine göre maliyeti 1 ile 200 € arasında değişir. 20 çekiliş numarası, 10 bölgesel piyangonun her birinde çekilen ilk iki sayıdan (90 üzerinden 20) oluşturulur.

1 milyon Euro'luk ikramiyeyi kazanmak için oyuncuların 10/10 sayıları eşleştirmesi gerekir. Jackpotlar, Gold Number veya Double Gold eklenmesiyle 5 milyon €'ya kadar yükseltilebilir. Sonuçlar, çekilişten hemen sonra çevrimiçi olarak veya uygulamada bulunabilir. Oyuncuların herhangi bir ödül talep etmek için 60 günleri vardır.

Biletin nereden satın alındığına bağlı olarak, ödüller doğrudan perakendecilerden, Banco Intesa Sanpaolo'nun bir şubesinden veya Lottomatica Genel Merkezinden talep edilebilir.