2023 yılındaki en son Piyango Sonuçlar

Loto sonuçları, piyango oynama yolculuğunun bir parçasıdır. Yolun sonu olmasa da, kesinlikle sürecin en heyecan verici kısmı. Loto sonuçları, belirli bir loto için çekilen en son sayıları gösterir. Loto oynadıysanız ve çekilen sayılar seçtiğiniz sayılarla eşleşirse kazanırsınız.! Bu nedenle, piyango oyunları söz konusu olduğunda yeni loto sonuçlarını bilmek çok önemlidir. Burada, size en son çizimler hakkında en güncel verileri sunuyoruz.

Cash for Life, El Gordo, EuroJackpot, EuroMillions, Lotto 6/49, MegaMillions, Mega-Sena, OZ Lotto, Powerball, SuperEnalotto gibi çevrimiçi piyangoların tüm sonuçlarını görün
İyi şanslar ve umarım şanslı gününüzdür!

Ana İngiltere loto çekilişi Çarşamba ve Cumartesi geceleri yapılır. Numaralandırılmış toplar, bu çekilişten kazanan numaraları oluşturmak için bir makineden çekilir. Altı ana sayı çekilir ve bir bonus top numarası. Ana ikramiyenin kazananı sadece altı ana sayıya sahip olmalıdır. Beş tane varsa, ana çekiliş numaralarından biri yerine bonus top numarasını seçtilerse, yine de oldukça yüksek bir ödül kazanabilirler.

Daha fazla göster

6/45 olarak da bilinen Avusturya piyangosu, Avusturyalılar ve dünya çapındaki diğer oyuncular için tercih edilen piyangodur. Oyuncuların minimum 1.5 milyon Euro'luk ikramiye kazanma şansı için 45 sayıdan altısını seçmeleri gereken, 1,20 Euro'ya mal olan iki haftalık bir lotodur. Avusturya'da fiziksel olarak mevcutsa, biletler yetkili satıcılardan satın alınabilir. Biletler ayrıca hem Avusturya içinde hem de dışında çevrimiçi olarak satın alınabilir.

Daha fazla göster

Pick 3, Belçika'da oynanan popüler bir devlet piyango oyunudur. Haftanın her günü saat 20.00 UTC'de çekilir. Giriş ücreti 1 €'dur ve bir POS'ta veya Belçika içindeki ve dışındaki oyuncular tarafından çevrimiçi olarak oynanabilir. Oyuncular, sıfırdan dokuza kadar olan bir sayı havuzundan üç tanesini seçer ve oynamak istedikleri oyun seçeneğini seçerler. 500€'luk ikramiye, üç haneyi de çekildikleri sıraya göre doğru bir şekilde eşleştirdiği için ödenir.

Daha fazla göster

Hırvatistan Loto 6/45 şu anda yalnızca Hırvatistan'da oynanabilir. Perşembe ve Pazar günleri yerel saatle 20.00'de iki haftada bir yapılan bir çekiliştir. Resmi Hrvatska Lutrija sitesinde veya Hırvatistan'daki yetkili piyango perakendecilerinden herhangi birinde çevrimiçi olarak oynanabilir.

Daha fazla göster

Sportka Çek Cumhuriyeti'nde Sazka firması tarafından düzenlenen bir piyangodur ve Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri haftada 3 kez çekiliş yapılır. Yalnızca Çek Cumhuriyeti'nde ikamet edenler için mevcuttur ve POS'tan veya çevrimiçi olarak satın alınabilir. Her oyun, bilet başına 10 oyun doldurma fırsatıyla birlikte 20 CZK tutarındadır.

Daha fazla göster

Veikkaus Lotto olarak da bilinen Finland Lotto 7/40, Helsinki'de cumartesi günleri düzenlenen haftada bir piyango çekilişidir. Finlandiya nüfusunun yaklaşık %70'i ve dünyadaki diğer oyuncular tarafından oynanan en büyük piyangodur.

Daha fazla göster

Keno, haftanın her günü öğlen ve akşam olmak üzere iki beraberlik içeren günlük bir oyundur. Yalnızca oyuncu Fransa'daysa oynanabilir. Oyuncular 70 arasından iki ila 10 sayı arasından seçim yaparlar. Bahis miktarları 1 € ile 10 € arasında değişir ve istenirse bir çarpan seçilebilir. Oyuncular biletlerini piyango bayilerinden, resmi web sitesinden veya mobil uygulama üzerinden satın alabilirler.

Daha fazla göster

Yunanistan Ekstra 5 Piyango haftanın her günü, günde iki kez Atina saati ile 15.00 ve 19.00'da oynanır. 2002 yılında kurulan, Yunanistan'da ve dünyada çok sevilen bir oyundur.

Daha fazla göster

10e Lotto Results