En iyi Melate Piyango 2024

Melate, kendi Meksika'sında ve dünyadaki diğer oyuncular tarafından oynanan son derece popüler bir piyangodur. Piyangoda haftada iki çekiliş vardır, sınırsız çevrime izin verilir ve minimum ikramiye garanti edilir. 10'da 1 kazanma şansı ile eşleşmesi için iki sayıya ihtiyaç duyan en düşük katmana sahip dokuz ödül katmanı vardır. Daha fazla kazanma şansına sahip olmak için iki bonus oyun ekleme seçenekleri de vardır.

Melate en iyi kazanma şansına sahip değil, ancak Meksika'da satın alınırsa bir bilet 15 MXN, bir USD'den daha az olan bilet fiyatları ucuz.

En iyi Melate Piyango 2024
Melate için bilet nereden alınır
Melate için bilet nereden alınır

Melate için bilet nereden alınır

Melate biletleri satın alınabilir Meksika veya bu oyun için biletlerin mevcut olduğu herhangi bir çevrimiçi piyango sitesinde. Melate biletleri, Meksika'daki 9.000'den fazla Pronostics acentesinden veya web sitelerinin yanı sıra diğer çevrimiçi piyango sitelerinden şahsen satın alınabilir.

Oyuncuların, Meksika'da satın alma işlemi yapacaklarsa, biletleri bir saatlik kesinti süresinden önce satın almaları gerekir, bu da saat 20:15'ten önce anlamına gelir. fiziksel olarak gidip biletleri satın almak için.

Melate piyango biletini çevrimiçi olarak nasıl satın alacağınızı bilmek kolaydır. Melate biletleri sunan çevrimiçi bir piyango sitesi seçin, onlarla bir hesap açın, hesaba para yatırın, altı sayı seçin ve ardından çekilişi kontrol etmek için bekleyin.

Melate için bilet nereden alınır
Melatın Tarihi

Melatın Tarihi

Meksika'nın uzun bir geçmişi var piyango tipi oyunlar. Meksika'daki ilk milli piyango, on sekizinci yüzyılın sonlarında İspanya Kralı III. Carlos tarafından kuruldu. Şu anda esas olarak Meksika'nın üst sınıfı tarafından oynandı. Popülaritesi nedeniyle, devlete gelir sağlamak için iyi bir araç olduğu için daha birçok piyango ve piyango kuruldu. Piyangolar ayrıca Kurtuluş Savaşı için bağış toplamada önemli bir rol oynadı ve bu da oyunun popülaritesinin özellikle askerler arasında yayılmasına neden oldu.

1920'de daha önce adı verilen Meksika Milli Piyango, Loteria Nacional para la asistencia Publica veya Kamu Yardımı için Ulusal Piyango olarak değiştirildi. Daha sonra Melate, 1984'te hükümet tarafından işletilen Pronosticos tarafından tanıtıldı. Başlangıçta, yalnızca Meksika vatandaşlarının bu piyangoyu oynamasına izin verildi, ancak bu, Pronosticos'un piyango biletlerini çevrimiçi olarak ve diğer piyango biletlerini çevrimiçi olarak sunması ile 2008'de değişti çevrimiçi piyango siteleri oyunu sunmaya başladı.

Orijinal Melate oyununda 39 numaradan oluşan bir top havuzu vardı ve daha sonra 56 numaraya değiştirildi. 1997 ve 2010'da Melate, Revancha ve Revanchita'ya aynı Melate numaralarını kullanarak daha fazla kazanma fırsatı vermek için iki oyun daha eklendi.

Melatın Tarihi
Melat yasal mı?

Melat yasal mı?

Melate tamamen yasaldır, ancak Meksika vatandaşlarının karada veya çevrimiçi olarak oynayabilmeleri için en az 21 yaşında olmaları gerekir. Oyuncular piyango acentesi web siteleri aracılığıyla oynuyorsa, web sitesinin bulunduğu ülkede oynamak için gereken minimum yaşı kontrol etmeleri gerekir. Üçüncü taraf acenteler uygun şekilde lisanslanmışsa, piyango bileti satmaları yasaldır çünkü biletleri satın aldıkları biletler üzerinden satmak yerine müşteri adına satın alırlar.

Melat yasal mı?
Melate nasıl oynanır?

Melate nasıl oynanır?

Melate piyango, Mexico City'de Çarşamba ve Pazar günleri saat 21:15'te haftada iki kez, bir USD'den az olan 15 MXN'ye mal olan tek bir biletle çekilir. Altı normal veya doğal top ve bir ek top olmak üzere toplam yedi top çekilir. Bir oyuncu altı normal sayının tamamıyla eşleşirse, ikramiyeyi kazanmış olur.

Ek top, diğer sekiz ödül seviyesinden bazılarını belirlemek için kullanılır. Devir işlemlerine izin verildiği için Jackpotlar oldukça yüksek miktarlara ulaşabilir ve minimum 30 milyon MXN ödemesi olan jackpotta herhangi bir üst sınır yoktur.

Melate, dünyadaki diğer birçok piyango gibi oynaması çok kolay bir oyundur. Melate oyuncularının sadece 1-56 numaralarından altı sayı seçmesi gerekiyor. Seçilen sayılar oyuncunun kendi seçimi olabilir veya site tarafından rastgele oluşturulabilir.

Revancha ve Revanchita adlı iki bonus oyunu, orijinal olarak seçilen aynı altı sayıyı kullanarak oynama fırsatı da vardır. Bu iki oyun için, daha fazla top çekilir ve altı sayının tümünün yanı sıra daha fazla ödül kademesini eşleştirmek için minimum 20 milyon MXN jackpot ile sonuçlanabilir.

Melate nasıl oynanır?
Melate kazanma şansı nedir?

Melate kazanma şansı nedir?

Nispeten geniş sayı yelpazesi nedeniyle, Melate ikramiyesini kazanma şansı oldukça yüksektir. Bunlar dünyadaki en kötü oranlar değil ve bir dizi uluslararası piyangoyla oldukça iyi kıyaslanıyor. Bazı veya bu piyangolar daha yüksek ikramiyeler sunar, ancak bilet fiyatları da daha yüksektir. Melate piyangosunun güzelliği, ucuz biletlerinde ve sunduğu birçok farklı ödül seviyesinde ve ayrıca sınırsız sayıda devir yapabilen garantili minimum jackpot'tadır.

Bu dokuz kademeli seviye, her çekilişte binlerce ödül kazanmanın birçok yolunu sunar. İki sayıyı eşleştirme şansı onda bir olana kadar ödül kademeleri azaldıkça oranlar düşer. Toplam kazanma şansı on beşte birdir. Yedinci top veya ek top, ödül katmanı seviyelerinin dördünde kazanma fırsatı verir.

Melate kazanma şansı nedir?
Oyunu kazanırsanız ödeme seçenekleri

Oyunu kazanırsanız ödeme seçenekleri

Meksika'daki piyango kazançları %7 oranında vergilendirilirken, uluslararası oyuncular için kendi ülkelerinde bazı ek vergiler ödenebilir. Ödüller, kazanan çekilişi takip eden günden itibaren 60 takvim günü içinde talep edilmelidir. Tüm ödüller, yıllık ödeme seçeneği olmaksızın tek seferlik ödemeler olarak ödenir. Meksikalı oyuncular, birçok Pronosticos acentesinden veya Mexico City'deki merkezlerinden veya doğrudan web sitesinde herhangi bir ödül talep edebilirler.

Meksika dışında oynayan çevrimiçi oyuncular, kazançlarını doğrudan sitedeki hesaplarına alacaklar. Ancak, süre siteden siteye değişiklik gösterir ödemeler serbest bırakılması birkaç gün kadar sürer. Bazı siteler oyuncuların kimliklerini ve ev adreslerini doğrulamalarını isteyebilir, ancak bu yapıldıktan sonra gelecekte tekrar gerekli olmayacaktır. Bazıları büyük ödüller için komisyon alacağından, oyuncular ayrıca sitenin Şartlarını ve Şartlarını da okumalıdır.

Oyunu kazanırsanız ödeme seçenekleri
Melate oynamak için ipuçları ve püf noktaları

Melate oynamak için ipuçları ve püf noktaları

rağmen hepsi piyangolar rastgele sayılar üretir, istatistikler, bir oyuncunun kazanma şansını denemek ve geliştirmek için kullanılabilir. Önceki oyunlardan elde edilen istatistikler, bir oyuncunun tek ve çift sayıların dengesini sağlaması gerektiğini, çünkü kazanan tüm sayıların tek veya çift olması muhtemel olmadığını göstermektedir.

Büyük olasılıkla 2/4, 4/2 veya 3/3'ün bir karışımı olacaktır, çünkü bunlar zamanın %80'inden fazlasında meydana gelir. Kazanan sayıların aynı zamanda, tek ve çift sayılar için yukarıdaki gibi aynı karışımlarda yüksek ve düşük sayılarla birlikte tam sayı aralığında ortaya çıkması daha olasıdır.

Ayrıca, belirli sayı aralıklarının (örneğin gençler, yirmiler vb.) geçmişte kazanan sayılarda çekilmediği de ortaya çıkabilir, yani bir oyuncu bunları karışımının dışında bırakırsa, daha iyi bir şansa sahip olabilir.

Diğer bir strateji, bir oyuncunun bir oyun için seçtiği tüm sayıları toplamak ve toplamlarının 131 ile 211 arasında olduğundan emin olmaya çalışmaktır, çünkü tüm Melate jackpot kazançlarının %70'i bu aralıktadır. Başka stratejiler de var ama günün sonunda piyango hala bir şans oyunu.

Melate oynamak için ipuçları ve püf noktaları