En iyi German Lotto Piyango 2022/2023

Alman Lotosu, düşük bir fiyatı olmasına rağmen, Avrupa'nın en büyük piyangolarından biridir. Alman Loto 6Aus49 olarak da bilinen piyango, büyük ikramiyeler, on ayrı ödül kademesi ve üç ek bonus oyunuyla onu dünya şampiyonu piyangosu yapıyor. 49'dan altısı, 6 aus 49 teriminin gerçek çevirisidir. Bir Süper Sayı, bireyler çevrimiçi Almanya loto oynadığında normal altı sayı eşleştikten sonra çekilir.

Bu numara, önceden atanmış bir seri numarasıyla eşleşir. Ayrıca, Çarşamba günleri çekilen iki çekiliş etkinliği ve Cumartesi günleri çekilen üç çekiliş oyunu ile oyunculara daha fazla kazanma şansı veren üç adede kadar bonus oyunu vardır.

En iyi German Lotto Piyango 2022/2023
Alman Lotosu Biletleri Nereden Alınır?

Alman Lotosu Biletleri Nereden Alınır?

Oyuncular Alman loto biletlerini çevrimiçi olarak şu adresten satın alabilirler: https://www.lotto.de/. Resmi piyango perakendecileri de bilet satın almak için çevrimiçi olarak mevcuttur. Tek hat 1.20€, çift ikramiye 2.40€. Bireyler başka hangi oyunları oynamak istediklerini kontrol edebilirler çünkü onlar da ekstra ücrete tabidir. Super6 için 1,25 €, Spiel77 için 2,50 € ve GlücksSpirale için 5,00 €.

Seri numarası, Alman piyangosunun önemli bir bileşenidir. Bu numara, Almanya'da satılan fiziksel olarak yayınlanan biletlerin üzerine önceden basılmıştır. Ana oyun ve üç bonus oyun üzerinde etkileri vardır.

Alman Lotosu Biletleri Nereden Alınır?
Alman Lotosunun Tarihi

Alman Lotosunun Tarihi

Yıl 1955 ve muazzam teknolojik gelişmelerin ve önemli kültürel devrimlerin zamanıdır. German Lotto 6Aus49, bu yıl dört Alman devletinin bunu yürütmek için bir işbirliği oluşturmasıyla doğdu ünlü piyango oyunu.

Lotto 6Aus49'un ilk çekilişi, 10 Eylül 1955'te Hamburg'da, ahşap ve camdan yapılmış bir tamburla yapıldı. Oyun, çekilişlerin canlı yayınlandığı 4 Eylül 1965'te çağdaş çağa girdi. Çekiliş 2013 yılına kadar televizyonda yayınlandı ve şu anda internette Saarländischer Rundfunk stüdyosundan canlı olarak yayınlanıyor.

1974'te Deutscher Lotto- und Totoblock (DTLB) daha fazla Alman eyaleti Lotto 6Aus49'a katıldıkça faaliyete geçti. Lotteriefegescllschaften 16 piyangoyu bir araya getiriyor. DTLB, yerel nedenlere yapılan 23 milyon Euro'nun üzerinde bağışla hayır işleriyle ünlüdür.

Günümüz

Lansmanından bu yana, bu ilgi çekici oyun Alman toplumunda kök saldı ve fiyatlandırması, basit oynanışı ve yüksek ikramiyeleri nedeniyle kendisini en ünlü oyunlardan biri olarak tanımladı. 6Aus49 piyango, her yıl yaklaşık beş milyar avro ödül dağıtıyor. Bu piyangonun 2007'de kazanan üç şanslı kişi tarafından kazanılan 45,3 milyon Euro'luk rekor ödülle Alman oyuncular arasında sağlam bir favori olması şaşırtıcı değil. 2006'da bir oyuncu 42,6 milyon Euro'luk ikramiyeyi kazandı ve bu tek bilette en büyük ikramiyeydi. durmadan.

Birkaç hafta sonra, Lotto 6Aus49, şanslı bir oyuncu tarafından kazanılan 37.7 milyon €'luk ödülle, çevrimiçi tek bir piyango bileti için ikinci en yüksek jackpot kazancını gördü. Lotto 6Aus49, hafta boyunca bir milyon avro ve hafta sonu üç milyon avroluk ikramiyeyi garanti ediyor.

Alman Lotosunun Tarihi
Alman Lotosu Oynamak Yasal mı?

Alman Lotosu Oynamak Yasal mı?

Alman piyangosu yasaldır ve oyuncular yasal sonuçlardan korkmadan katılabilir. Ancak, ülkelerinin bu tür oyunlara izin verdiğinden emin olunmalıdır. 2021'deki yeni Kumar Eyalet Anlaşması, federal eyaletlerin kamu güvenliği ve düzeni konusundaki sorumluluğunu belirler. Ayrıca, yeni standartlar, Avrupa düzenlemeleri ve lisansları hakkındaki belirsizliğe ve Alman federal eyaletlerindeki birçok kısıtlamaya son veriyor.

Çevrimiçi piyango siteleri Avrupa Ekonomik Alanı'nda (AEA) bir iş adresine ve Almanya'da hizmetlerini sunmak için bir Alman lisansına ihtiyaçları vardır. Piyango satıcıları, sorumlu kumar ve kara para aklama kurallarıyla ilgili birçok standardı takip etmelidir.

Alman Lotosu Oynamak Yasal mı?
Online Alman Lotosu Nasıl Oynanır

Online Alman Lotosu Nasıl Oynanır

bireyler oynayabilir Almanya Loto birden 49'a kadar altı sayı ve sıfırdan dokuza kadar fazladan bir sayı seçerek.

Kişiler, Piyango Biletini Gör Hizmeti kapsamında, ilgili akşam çekilişinden önce internetten aldıkları piyango biletlerinin bir kopyasını görürler. Çekilişler her Cumartesi akşam 7:25 CET'de ve Çarşamba 18:25 CET'de yapılır.

Alman Lotosunda, beşi Süper Sayıyı içeren dokuz büyük ödül bölümü vardır. "Süperzahl" olarak da bilinen Süper Sayı, Alman Loto ikramiye ödülünü ve üçüncü, beşinci, yedinci ve dokuzuncu ödül bölümlerini belirlemek için sıfırdan dokuza kadar bir tahmin aralığı kullanan ek bir sayıdır.

İkramiye Devri

2009'un başlarında, Alman Loto 6aus49, bir rollover serisinin uzunluğunu on üç çekilişle sınırlayan bir kural düzenlemesini kabul etti. Ağustos 2020'de bir başka düzenleme yapıldı ve ikramiye ödülü 45 milyon avroluk bir tavana ulaşana kadar yuvarlandı.

Jackpot sınıra ulaştığında, jackpot içeren sonraki her çekiliş kazanılmalıdır. Hiçbir bilet, ek olarak altı ana hanenin tamamıyla eşleşmediğinde bonus Bu çekilişte Süper Sayı, ödül havuzu müteakip en büyük ödül bölümü alıcıları arasında bölünür.

Online Alman Lotosu Nasıl Oynanır
Alman Lotosu Kazanma Oranları Nelerdir?

Alman Lotosu Kazanma Oranları Nelerdir?

Büyük ikramiyenin 139.838.160'da bir kazanma şansı vardır. Bu piyangodan elde edilen kazançlar Almanya'da vergilendirilmez. Ancak diğer ülkelerin sakinleri, kazançları üzerinden vergi ödemeleri gerekip gerekmediğini kontrol etmelidir. Maç-6 ikincilik ödülü, oyuncuların Süper Sayı olmadan kazanabilecekleri en büyük ödüldür.

2013'te Superzahl ve bonus topun benimsenmesi daha da fazla değişiklik getirdi. Superzahl, herhangi bir Lotto 6Aus49 ikramiyesini kazanma şansını yüzde 74 artırdı. Bu artış 54'te birden 6.6'da bire çıktı. Hepsinden daha heyecan verici olanı, bireyler toplam yedi sayıyı eşleştirdiklerinde, sonraki yirmi yıl boyunca her ay ödenen 10 bin Euro'luk bir aylık ödül kazanıyorlar.

Alman Lotosu Kazanma Oranları Nelerdir?
Oyuncular Alman Lotosu Kazandığında Ödeme Seçenekleri

Oyuncular Alman Lotosu Kazandığında Ödeme Seçenekleri

Spiel77 oyunu, seri numarasının yedi basamağının tamamıyla ilişkilidir ve kazanmak için sayıların sadece eşleşmesi değil, aynı zamanda seçilen sayılarla aynı sırada olması gerekir. 177.777€'dan başlayan ve çevrimlerle birlikte düzenli olarak bir veya iki milyonu aşan büyük ikramiyeyi kazanmak için yedisini de doğru sırayla eşleştirin.

Kazanılacak önceden belirlenmiş değerlere sahip altı ödül sınıfı daha var. İkincilik ödülü, son altı sayının doğru sırada birleştirilmesiyle kazanılan 77.777€'dur.

Super6, Spiel77'ye benzer şekilde çalışır, ancak yalnızca altı sayı çizilir. Katılımcıların seri numaralarının son altı hanesi bu numaralarla ilgilidir. Kişi yine çizilenlerle aynı sırada olması gereken doğru sayılarla eşleşmelidir. 100 milyon Euro garantili ikramiye ile başlayan altı sabit değerli ödül var.

Son olarak, GlücksSpirale çekilişi cumartesi günleri yapılır. Kazanmak için, oyuncuların seri numaralarına göre çizimlerinin hem rakamlarını hem de desenini kopyalamaları gerekir. Oyuncular sadece GlücksSpirale'deki son sayıyı eşleştirerek 10 Euro kazanabilirler. Ayrıca, son altı haneyi doğru bir şekilde eşleştirirlerse 100.000 Euro kazanabilirsiniz.

Oyuncular Alman Lotosu Kazandığında Ödeme Seçenekleri
Alman Loto Oynamak İçin İpuçları ve Püf Noktaları

Alman Loto Oynamak İçin İpuçları ve Püf Noktaları

Her Loto 6Aus49 çekilişinde oynamak, büyük ikramiyeyi kazanma şansını artırmanın en iyi yöntemlerinden biridir. Aynı numaralar sonraki çekilişlerde de kullanılabilir. Ayrıca oyuncular, girmek istedikleri gelecek çekiliş sayısını artırmak için bu seçeneği kullanabilir.

Birkaç Loto satın alın 6Aus49 piyango Jackpot'u kazanma şansını artırmak için farklı sayı kombinasyonlarına sahip biletler. Aynı etkinlik için birden fazla loto bileti satın almak maliyetli olabilir. Daha ucuz bir seçenek, bir piyango sendikasına katılmak veya başlamaktır.

Bir çevrimiçi loto sendikası oyuncuların iş arkadaşları, akrabalar veya arkadaşlar gibi bir grup insanla birçok çevrimiçi piyango bileti satın alma masrafını paylaşmalarını sağlar. Dezavantajı, sendika ikramiyeyi vurursa, bireylerin gelirleri paylaşması gerektiğidir.

Biri Hızlı Seçim yöntemini kullandığında, diğer oyuncuların düşünemeyeceği sayılar elde eder. Rastgele sayı üreteci, onlara Lotto 6Aus49 ikramiyesini kazanabilecek sayıları da sağlayabilir. Kişiler ayrıca 'sıcak' veya 'soğuk' olmalarına göre şanslı numaralarını da seçebilirler. Bu rakamlar, düzenli olarak çekilen ve daha az sıklıkla çekilen sayılara ve vadesi geçmiş sayılara dayanmaktadır. Bu sayılara bağlı kalmak başka bir mükemmel taktiktir.

Alman Loto Oynamak İçin İpuçları ve Püf Noktaları