En iyi EuroJackpot Piyango 2022/2023

Günümüz piyango oyuncularının büyük kazanmalarını sağlayabilecek birçok seçeneği var. Özellikle Eurojackpot, son yıllarda tüm doğru nedenlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncuların artık Eurojackpot'u çevrimiçi deneme şansına atlamaları şaşırtıcı değil. Eurojackpot tartışmasız dünyanın en genç piyangolarından biridir. Eurojackpot, çevrimiçi piyango dünyasında on yıldan az bir süredir varlığının yanı sıra, Avrupa'nın en büyük piyangolarından bazılarını vermesiyle de öne çıktı. Muhteşem piyango ikramiyesinin yanı sıra, uygun oranları şüphesiz göze çarpan bir cazibe merkezidir.

En iyi EuroJackpot Piyango 2022/2023
Eurojackpot için bilet nereden alınır?
Eurojackpot için bilet nereden alınır?

Eurojackpot için bilet nereden alınır?

18 yaş ve üzeri herkes, Eurojackpot ikramiyesinde şansını deneme hakkına sahiptir. Oyuncular arasındaki ana endişe, genellikle çevrimiçi bir piyango biletinin nasıl alınacağı ve nereden satın alınacağıdır. Eurojackpot piyango biletleri, bazı çevrimiçi bilet satıcılarından satın alınabilir. Ancak satın alırken dikkatli olmaları gerekir çevrimiçi piyango biletleri özel geliştiricilerden.

Bazı oyuncular üçüncü şahıslardan bilet almaktan hoşlanmazlar. Oyuncular ayrıca piyangonun resmi web sitesinden Eurojackpot biletlerini satın alabilirler. Eurojackpot web sitelerinden satın almak, seçimlerinizi yapmak ve bilet için ödeme yapmak kadar basittir.

Eurojackpot için bilet nereden alınır?
Eurojackopt'un Tarihçesi

Eurojackopt'un Tarihçesi

Eurojackpot piyango ilk olarak 2006 yılında, o zamanlar, özellikle de Euromillions piyango. Bu çok uluslu piyangoyu başlatmak için 2011 yılında Helsinki'de bir anlaşmaya varıldı.

Anlaşmanın ardından, yedi ülke, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Slovenya, İtalya ve Hollanda, 23 Mart 2012'de ilk Eurojackpot çekilişine katıldı. Kısa bir süre sonra, Almanya'dan bir oyuncu 19.5 milyon € kazandı ve bu da ilgiyi ateşledi. piyango dışında katılan ülkeler.

İspanya, Norveç, İsveç, Hırvatistan, Litvanya, Letonya, İzlanda, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan da dahil olmak üzere diğer ülkeler katılmak için hızlı davrandılar. Eurojackpot'un çoğu Avrupa ülkesinde kabulü, geniş bir izleyici kitlesini güvence altına aldı.

3 Mayıs 2013'te Norveçli oyuncu Yngvar Borgerson ikramiyeyi kazandı. Bu, birkaç aya yayılan birkaç tarihi galibiyetin ilki oldu. Ayrıca, 10 Ekim 2014'te format değişikliğini gören yeni gelişmeleri de beraberinde getirdi.

Ancak bu yeni format, oyuncuları büyük galibiyete gitmekten alıkoymadı. Ekim 2015, Temmuz 2016, Ekim 2016 ve Ocak 2017'de 31,5 Euro, 84,8 Euro, 90 Euro ve 90 milyon Euro'luk Jackpot piyango kazançları kaydedildi. 90 milyon Euro'luk tutar Almanya'dan beş farklı oyuncu tarafından kazanıldı (3 oyuncu) , Danimarka ve Hollanda.

Yıllar içinde diğer Avrupa ülkeleri de katıldı ve Aralık 2020 itibariyle ülke sayısı 18'e ulaştı.

Eurojackopt'un Tarihçesi
Eurojackopt yasal mı?

Eurojackopt yasal mı?

Bugün yüzlerce piyango var, ancak bazıları oldukça kısıtlayıcı olma eğiliminde. Bu nedenle, bir ikramiyenin yasallığı sorusu, Eurojackpot'tan bahsedildiğinde sıklıkla ortaya çıkar. Eurojackot resmi olarak 18 katılımcı ülkeden oyunculara açık olmasına rağmen, oyun aynı zamanda piyango web sitelerinde de mevcuttur. İdeal olarak, bu siteler belirli bir katılımcı ülkedeki oyuncular için bilet satın alır ve çıkarlarınıza en iyi şekilde hizmet eder.

Bu nedenle, listede yer almayan ülkelerden gelen oyuncuların, tanınmış bir yargı yetkisi altında bu lisanslı ve düzenlemeye tabi siteler oyununu oynamalarını sağlamaları teşvik edilir. Artık bölgesel sınırlamalar, 18 yaşından büyük bir oyuncuya sağlanan çevrimiçi siteler tarafından iyi bir şekilde halledildiğine göre, bu piyangoya katılabilir.

Eurojackopt yasal mı?
Eurojackpot çevrimiçi nasıl oynanır

Eurojackpot çevrimiçi nasıl oynanır

Eurojackpot gibi çoğu çevrimiçi piyango, oynaması kolay ve eğlenceli. Bu oyunun iyi yanı, karmaşık oyun kurallarına ve gereksiz kombinasyonlara sahip olmamasıdır. Bir oyuncu 50'den beş sayı seçmelidir ve bir fazladan iki bir havuzdan. eklemeyi de tercih edebilirsiniz çift ikramiye Jackpot kazancınızı ikiye katlamanızı sağlayan özellik.

Bir piyango bileti doldurmanın birkaç yolu vardır. Oyuncular şanslı numaralarını manuel olarak seçebilir veya piyango tarafından sunulan Quickpick seçeneğini kullanabilir. Son adım, gönder düğmesi ve bahsi koyun.

Eurojackpot Kuralları

Eurojackpot kuralları çoğu oyuncu için, hatta yeni başlayanlar için bile açık olmalıdır. İlk olarak, bir oyuncunun çekiliş yapılmadan önce çevrimiçi olarak oyun bileti satın alması gerekir. Katılan oyuncular yasal yaşı geçmiş, 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır. Ancak, 16 yaşında veya daha büyük olan Estonyalı oyuncuların katılmasına izin verilir.

Eurojackpot'a çevrimiçi katılan oyuncular, kazanmaya hak kazanabilmek için satıcının hüküm ve koşullarını kabul etmelidir. En önemlisi, yalnızca kazanan biletin veya hesabın tek sahibinin ikramiye ödülünü talep etmesine izin verilir.

Eurojackpot oyunları ayrıca tüm piyango kazançlarının biletin satın alındığı ülkeden talep edilmesini gerektirir. Bu nedenle, oyuncular piyango operatörlerini seçerken bu gerekliliğe dikkat etmelidir. Ayrıca, ikramiye kazananların kazançlarını neye harcayacaklarını bir planla hazırlamak her zaman iyidir.

Eurojackpot çevrimiçi nasıl oynanır
EuroJackpot kazanma şansı nedir?

EuroJackpot kazanma şansı nedir?

Herhangi bir piyango ikramiyesini kazanma olasılığı her zaman düşüktür ve Eurojackpot bir istisna değildir. Örneğin, ikramiyeyi kazanma olasılığı 1:95,344,20'dir. Eurojackpot'u öne çıkaran şey, bu jackpotun, oradaki çoğu jackpottan daha sık ödeme alacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Ancak, Eurojackopt'ta genel kazanma şansı 1:35'tir. Bu, her oyuncunun bu piyangoyu oynarken 35'e 1 ödül kazanma şansı olduğu anlamına gelir.

Eurojackpot tarafından sunulan oranların listesi:

 • 5 Rakam + 2 Euronumber (İkramiye - 95,344,200'de 1
 • 5 Rakam + 1 Euronumber - 5.959.013'te 1
 • 3.405.150'de 5 Sayı -1
 • 4 Rakam + Euronumbers - 423.752'de 1
 • 4 Rakam + 1 Euronumber - 26,485'te 1
 • 3 Rakam + 2 Euronumber - 9.631'de 1
 • 4 Sayı - 15,134'te 1
 • 2 Rakam + 2 Euronumber - 672'de 1
 • 3 top + 1 Euronumber - 602'de 1
 • 3 Sayı - 344'te 1
 • 1 Numara +2 Euronumber - 128'de 1
 • 2 Rakam + 1 Euronumbe - 42'de 1
EuroJackpot kazanma şansı nedir?
Bir oyuncu oyunu kazanırsa ödeme seçenekleri

Bir oyuncu oyunu kazanırsa ödeme seçenekleri

Eurojackpot oynamak, hat başına kabaca 2 € tutarındadır. İkramiye ödülünü kazandığı için şanslı olan oyuncuların iki seçeneği vardır: loto ikramiyesi ve rant. Ancak ödeme seçeneği Bir oyuncuya sunulanlar, oynadıkları ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Ancak, çevrimiçi oyuncuların yalnızca götürü seçeneği vardır. İkramiye 10.000.000 €'dan başlar ve 90.000 €'ya kadar çıkabilir.

Eurojackpot, katılımcı ülkeler hakkında ayrıntılı ödeme bilgileri sunar. Bazı ülkeler ikramiye kazançlarını vergiye tabi tutarken, diğerleri vergilendirilmez. Yıllık ödeme seçeneği, özellikle vergi piyangosunun kazandığı ülkelerdeki oyuncular için caziptir. Çoğu durumda, piyango kazançlarını vergilendirmeyen ülkelerden gelen oyuncular, miktarın tamamını almakta sorun yaşamayabilir.

Özellikle, çevrimiçi oyuncular, vergi kesintisi olmadan hesaplarına aktarılan tutarın tamamına sahip olacaklardır.

Bir oyuncu oyunu kazanırsa ödeme seçenekleri
EuroJackpot oynamak için ipuçları ve püf noktaları

EuroJackpot oynamak için ipuçları ve püf noktaları

Eurojackopt, ilk kez oynayanlar için oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Bu ikramiye piyangosunun yüksek oranları ve oyuncuların şansı az olsa da, bir oyuncunun kazanma şanslarını artırmak için yapabileceği çok şey vardır. Eurojackpot oyuncularının daha akıllı oynamasına yardımcı olacak bazı ipuçları:

 • Tek ve çift sayıların karışımı olsun. Bu, Eurojackpot kazançlarının yaklaşık %70'inin tek ve çift sayıların bir karışımına sahip olduğuna dair geçmiş gözlemlerle bilgilendirilir.
 • Sıralı sayılardan kaçının. Çoğu zaman, kazanan numaralar sıralı değildir, ancak genellikle tüm spektruma yayılır. Oyuncular bu nedenle yüksek (26-50) ve düşük (1-25) sayıların bir karışımını seçmelidir.
 • Son çekilişe dikkat edin. Kazanan numaralar genellikle son çekilişten en az bir tekrar numarasına sahip olacaktır. Bu sayılar tekrar tekrar görünebilir, sıcak sayılar ve bir oyuncunun kazanmasına yardımcı olması muhtemeldir.
 • Desenlerden kaçının. Oyuncular herhangi bir kalıp yapmaktan kaçınmalıdır. Bu, tek veya çift sayılar veya belirli bir rakamla biten sayılar için geçerlidir. Sayı setleri veya desenler nadiren kazanır.
 • Birden fazla bilet satın alın. Sorumlu oyun kritik olduğu kadar, oyuncuların ikramiyeyi kazanma şanslarını artırmak için çevrimiçi olarak birden fazla oyun bileti satın almaları tavsiye edilir. Aylık bütçenizi birden fazla çekilişe harcamak yerine, bir çekilişte birden fazla bilet satın almak kazanma şansınızı artırır.
EuroJackpot oynamak için ipuçları ve püf noktaları