En iyi EuroJackpot Piyango 2023

Günümüz piyango oyuncularının büyük kazanmalarını sağlayabilecek birçok seçeneği var. Özellikle Eurojackpot, son yıllarda tüm doğru nedenlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncuların artık Eurojackpot'u çevrimiçi deneme şansına atlamaları şaşırtıcı değil. Eurojackpot tartışmasız dünyanın en genç piyangolarından biridir. Eurojackpot, çevrimiçi piyango dünyasında on yıldan az bir süredir varlığının yanı sıra, Avrupa'nın en büyük piyangolarından bazılarını vermesiyle de öne çıktı. Muhteşem piyango ikramiyesinin yanı sıra, uygun oranları şüphesiz göze çarpan bir cazibe merkezidir.

En iyi EuroJackpot Piyango 2023
Eurojackpot için bilet nereden alınır?
Eurojackpot için bilet nereden alınır?

Eurojackpot için bilet nereden alınır?

18 yaşında veya daha büyük olan herkes, Eurojackpot ikramiyesinde şansını denemeye hak kazanır. Oyuncular arasındaki temel endişe, genellikle çevrimiçi bir piyango biletinin nasıl ve nereden satın alınacağıdır. Eurojackpot piyango biletleri, bazı çevrimiçi bilet satıcılarından satın alınabilir. Ancak satın alırken dikkatli olmaları gerekir çevrimiçi piyango biletleri özel geliştiricilerden.

Bazı oyuncular üçüncü taraflardan bilet almaktan hoşlanmazlar. Oyuncular ayrıca piyangonun resmi web sitesinden Eurojackpot biletleri satın alabilirler. Eurojackpot web sitelerinden satın almak, seçimlerinizi yapmak ve bileti ödemek kadar basittir.

Eurojackpot için bilet nereden alınır?
Eurojackpot'un Tarihi

Eurojackpot'un Tarihi

Eurojackpot piyangosu ilk olarak 2006 yılında, özellikle o dönemdeki önemli ikramiye tekliflerinin ardından önerildi Euromillions piyango. Bu çok uluslu piyangoyu başlatmak için 2011 yılında Helsinki'de bir anlaşmaya varıldı.

Anlaşmanın ardından yedi ülke, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Slovenya, İtalya ve Hollanda, 23 Mart 2012'deki ilk Eurojackpot çekilişine katıldı. dışında piyango katılan ülkeler.

İspanya, Norveç, İsveç, Hırvatistan, Litvanya, Letonya, İzlanda, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan gibi diğer ülkeler de hızlı bir şekilde katıldı. Eurojackpot'un çoğu Avrupa ülkesinde kabul görmesi, geniş bir izleyici kitlesini güvence altına aldığını gördü.

3 Mayıs 2013'te Norveçli oyuncu Yngvar Borgerson büyük ikramiyeyi kazandı. Bu, birkaç aya yayılmış birkaç tarihi galibiyetin ilki oldu. 10 Ekim 2014'te format değişikliğini gören yeni gelişmeleri de beraberinde getirdi.

Ancak bu yeni format, oyuncuları büyük galibiyeti denemekten caydırmadı. Ekim 2015, Temmuz 2016, Ekim 2016 ve Ocak 2017'de 31,5 €, 84,8 €, 90 € ve 90 milyon €'luk ikramiye piyango kazançları kaydedildi. 90 milyon € miktarı Almanya'dan beş farklı oyuncu tarafından kazanıldı (3 oyuncu) , Danimarka ve Hollanda.

Yıllar içinde diğer Avrupa ülkeleri de katıldı ve Aralık 2020 itibarıyla ülke sayısı 18'e ulaştı.

Eurojackpot'un Tarihi
Eurojackpot yasal mı?

Eurojackpot yasal mı?

Bugün yüzlerce piyango var, sadece bazıları oldukça kısıtlayıcı olma eğiliminde. Bu nedenle, bir ikramiyenin yasallığı sorusu, Eurojackpot'tan bahsedildiğinde sıklıkla ortaya çıkar. Eurojackot, katılan 18 ülkeden oyuncular için resmi olarak mevcut olmasına rağmen, oyun aynı zamanda piyango web sitelerinde de mevcuttur. İdeal olarak, bu siteler belirli bir katılımcı ülkedeki oyuncular için bilet satın alır ve çıkarlarınıza en iyi şekilde hizmet eder.

Bu nedenle, listede yer almayan ülkelerden oyuncuların, tanınmış bir yargı yetkisi altındaki lisanslı ve denetime tabi sitelerden oluşan bu oyunu oynamaları önerilir. Artık bölgesel sınırlamalar, 18 yaşından büyük bir oyuncunun sağladığı çevrimiçi siteler tarafından iyi bir şekilde halledildiğine göre, bu piyangoya katılabilirler.

Eurojackpot yasal mı?
Eurojackpot çevrimiçi nasıl oynanır?

Eurojackpot çevrimiçi nasıl oynanır?

Eurojackpot gibi çoğu çevrimiçi piyango, oynaması kolay ve eğlenceli. Bu oyunun iyi yanı, karmaşık oyun kurallarına ve gereksiz kombinasyonlara sahip olmamasıdır. Bir oyuncu 50'den beş sayı seçmelidir ve bir fazladan iki bir havuzdan. Ayrıca eklemeyi de seçebilirsiniz çift ikramiye ikramiye kazancınızı ikiye katlamanızı görebilecek özellik.

Bir piyango biletini doldurmanın birkaç yolu vardır. Oyuncular şanslı numaralarını manuel olarak seçebilir veya çekilişin sunduğu Hızlı Seçim seçeneğini kullanabilirler. Son adım, gönder düğmesi ve bahsi yapın.

Eurojackpot Kuralları

Eurojackpot kuralları çoğu oyuncu için, hatta yeni başlayanlar için bile açık olmalıdır. İlk olarak, bir oyuncunun çekiliş gerçekleşmeden önce çevrimiçi oyun bileti satın alması gerekir. Katılan oyuncular yasal yaşı geçmiş, 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır. Ancak, 16 yaş ve üstü Estonyalı oyuncuların katılmasına izin verilir.

Çevrimiçi Eurojackpot'a katılan oyuncular, kazanmaya hak kazanabilmek için satıcının hüküm ve koşullarını kabul etmelidir. En önemlisi, yalnızca kazanan biletin veya hesabın tek sahibinin ikramiye ödülünü talep etmesine izin verilir.

Eurojackpot oyunları ayrıca tüm piyango kazançlarının biletin satın alındığı ülkeden talep edilmesini gerektirir. Bu nedenle, oyuncular piyango operatörlerini seçerken bu gerekliliğe dikkat etmelidir. Ayrıca, büyük ikramiye kazananların, kazançlarını nereye harcayacaklarına dair bir plan hazırlamakta her zaman iyi olduğunu lütfen unutmayın.

Eurojackpot çevrimiçi nasıl oynanır?
EuroJackpot kazanma şansı nedir?

EuroJackpot kazanma şansı nedir?

Herhangi bir piyango ikramiyesini kazanma ihtimali her zaman düşüktür ve Eurojackpot muaf değildir. Örneğin, büyük ikramiyeyi kazanma olasılığı 1:95,344,20'dir. Eurojackpot'u öne çıkaran şey, bu jackpot'un piyasadaki çoğu jackpot'tan daha sık ödeme yapacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Ancak, Eurojackopt'ta genel kazanma şansı 1:35'tir. Bu, her oyuncunun bu piyangoyu oynarken ödül kazanma şansının 35'e 1 olduğu anlamına gelir.

Eurojackpot tarafından sunulan oranların listesi:

 • 5 Sayı + 2 Euronumber (Jackpot - 95.344.200'de 1)
 • 5 Numara + 1 Euronumarası - 5.959.013'te 1
 • 5 Sayı -1 in 3.405.150
 • 4 Sayı + Euronumarası - 423.752'de 1
 • 4 Sayı + 1 Euronumarası - 26.485'te 1
 • 3 Sayı + 2 Euronumarası - 9.631'de 1
 • 4 Sayı - 15.134'te 1
 • 2 Sayı + 2 Euronumarası - 672'de 1
 • 3 top + 1 Euronumber - 602'de 1
 • 3 Sayı - 344'te 1
 • 1 Sayı +2 Euronumarası - 128'de 1
 • 2 Numara + 1 Euronumbe - 42'de 1
EuroJackpot kazanma şansı nedir?
Bir oyuncu oyunu kazanırsa ödeme seçenekleri

Bir oyuncu oyunu kazanırsa ödeme seçenekleri

Bir Eurojackpot oynamanın maliyeti hat başına yaklaşık 2 €'dur. Büyük ikramiye ödülünü kazanacak kadar şanslı olan oyuncuların iki seçeneği vardır: loto ikramiyesi ve yıllık gelir. Ancak ödeme seçeneği Bir oyuncuya sunulan teklif, oynadığı ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Ancak, çevrimiçi oyuncuların yalnızca toplu ödeme seçeneği vardır. İkramiye 10.000.000€'dan başlar ve 90.000€'ya kadar çıkabilir.

Eurojackpot, katılımcı ülkeler hakkında ayrıntılı ödeme bilgileri sunar. Bazı ülkeler ikramiye kazançlarını vergiye tabi tutarken, diğerleri vergilendirilmez. Yıllık ödeme seçeneği, özellikle vergi piyangosunun kazandığı ülkelerdeki oyuncular için caziptir. Çoğu durumda, piyango kazançlarını vergilendirmeyen ülkelerdeki oyuncular tam miktarı alırken herhangi bir sorun yaşamayabilir.

Özellikle, çevrimiçi oyuncular vergi kesintisi olmadan tüm tutarı hesaplarına aktaracaklardır.

Bir oyuncu oyunu kazanırsa ödeme seçenekleri
EuroJackpot oynamak için ipuçları ve püf noktaları

EuroJackpot oynamak için ipuçları ve püf noktaları

Eurojackopt, ilk kez oynayanlar için oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Bu ikramiye piyangosu yüksek oranlara sahip olsa ve oyuncuların şansı düşük olsa da, bir oyuncunun kazanma şansını artırmak için yapabileceği çok şey vardır. İşte Eurojackpot oyuncularının daha akıllıca oynamasına yardımcı olacak bazı ipuçları:

 • Tek ve çift sayıların bir karışımını yapın. Bu, Eurojackpot kazançlarının yaklaşık %70'inin tek ve çift sayıların bir karışımına sahip olduğu geçmiş gözlemler tarafından bildirilmektedir.
 • Sıralı numaralardan kaçının. Çoğu zaman, kazanan sayılar sıralı değildir ve genellikle tüm spektruma yayılır. Oyuncular bu nedenle yüksek (26-50) ve düşük (1-25) sayıların bir karışımını seçmelidir.
 • Son çekilişe dikkat edin. Kazanan numaralar genellikle son çekilişten en az bir tekrar numarasına sahip olacaktır. Bu sayılar tekrar tekrar görünebilir, sıcak sayılardır ve bir oyuncunun kazanmasına yardımcı olabilir.
 • Desenlerden kaçının. Oyuncular herhangi bir desen yapmaktan kaçınmalıdır. Bu, tek veya çift sayılar veya belirli bir rakamla biten sayılar için geçerlidir. Sayı kümeleri veya kalıpları nadiren kazanır.
 • Birden fazla bilet satın alın. Sorumlu oyun oynamak ne kadar kritik olsa da, oyunculara büyük ikramiyeyi kazanma şanslarını artırmak için çevrimiçi olarak birden fazla oyun bileti satın almaları önerilir. Aylık bütçenizi birden fazla çekilişe harcamak yerine, bir çekilişte birden fazla bilet satın almak kazanma şansınızı artırır.
EuroJackpot oynamak için ipuçları ve püf noktaları