Piyangoyu Kazanma Şansınızı Artırın

Kılavuzlar

2022-12-13

Piyangolar dünyanın her köşesinde son derece popülerdir. Hayat değiştiren para miktarlarını kazanma şansı şüphesiz ana cazibe. Ancak, bir oyuncunun ödül kazanma şansını artırmak için kullanılabilecek bazı stratejiler var mı? Piyango gibi tamamen rastgele bir oyunda bile, bir oyuncunun kazanma şansını artırmaya yardımcı olmak için yapabileceği birçok şey vardır. En uygun yollardan bazıları aşağıda listelenmiştir.

Piyangoyu Kazanma Şansınızı Artırın

Her Oyun İçin Daha Fazla Bilet Satın Alın

Oynanan her oyun için daha fazla bilet satın almak, az da olsa kazanma şansını artıracaktır. Örneğin, kazanma şansı Mega Milyonlarca kabaca 302 milyonda birdir. Bir oyuncu 10 bilet alırsa, oran 302 milyonda 10'a çıkar. Çok fazla bir artış değil, ancak yine de daha iyi bir şans sunar.

Bir Sendikaya Katılın

Piyango için daha fazla bilet almanın başka bir yolu da bir grup insanla birlikte katılmaktır sendika olarak oynamak. Sendikalar, kazanma şansını önemli ölçüde artıran yüzlerce bilet satın alabilir. T

Sendikaların güzelliği, oyuncuların biletler için fazladan para ödemek zorunda kalmadan daha fazla kazanma şansı elde etmeleridir. Dezavantajı, ödülleri sendikanın diğer üyeleriyle paylaşmak zorunda kalmaktır. Oyuncular aileleri, arkadaşları veya iş arkadaşları ile kendi sendikalarını kurmayı seçebilirler; veya birçok çevrimiçi piyango sendikasından birine katılın.

Daha İyi Oranlara Sahip Oyunları Seçin

Mega ikramiye piyangoları aynı zamanda en yüksek oranlara sahip olanlardır, bu nedenle daha küçük (ama yine de büyük) ikramiyelerle piyango oynamak mantıklı olabilir kazanma şansı daha iyi. Örneğin, İrlanda Loto ikramiyesini kazanma olasılığı, US Powerball için neredeyse 300 milyonda bir olan oran ile karşılaştırıldığında, neredeyse 11 milyonda birdir. 

Ayrıca, farklı piyangolarda herhangi bir ödül kazanmanın genel oranlarını kontrol etmeye değer, en iyi ihtimalle altıda bir ödül kazanma şansı olan Fransız Lotosu. gibi siteler https://lottoranker.com/ oyuncuların hangi oyunların en iyi oranlara sahip olduğuna karar vermelerine yardımcı olabilir.

Seçim-5 veya Seçim-4 Piyangoları Oyna

Normal Seçim-6 oyunlarının aksine bir Seçim-5 veya Seçim-4 piyango oyunu oynayarak bir oyuncunun kazanma şansını artırmak da mümkündür. ABD'de Florida 5, California Fantasy 5 vb. gibi bu tür oyunların birçoğu var. 

Sadece 5 sayının eşleşmesi gerektiğinden, oyuncuların kazanma şansı daha yüksektir. Bu eyalet piyangoları, yalnızca 32 sayıdan oluşan bir sayı havuzuna sahip Colorado Cash 5 gibi daha küçük sayı havuzları nedeniyle oynamak için de avantajlıdır.

Sayı Seçme Stratejileri

Piyangolar, rastgele seçilen sayılarla şans oyunlarıdır. Bunu söyledikten sonra, farklı piyango istatistiklerini incelemek, çekilme olasılığı olan sayılar hakkında genel bir fikir verdi. Örneğin, ardışık sayıların çizilmesi çok nadirdir, bu nedenle onları seçmekten kaçınmak en iyisi olabilir. Aynı son rakama sahip sayıların kazanan kombinasyonda olması da olası değildir. Aynı şey, çizilecek tüm tek veya tüm çift sayılar için de geçerlidir.

Bazı sayıların diğerlerinden daha sık çizildiği ortaya çıktı. Bu 'sıcak' sayılar kazanma şansını artırmak için iyi bir seçim olabilir. Ayrıca bazı sayıların çizilmesinin mümkün olmadığı ve belki de seçilmemesi gerektiği doğrudur. Ancak, özellikle oyuncu sayının ortaya çıkma zamanının geldiğini düşünüyorsa, onları seçmek de iyi bir hamle olabilir. kullanma piyango numarası üreteci uygulaması şansınızı da artırabilir.

Bu nedenle, piyangolar doğası gereği şans oyunları olsa da, oyuncuların daha iyi kazanma şansına sahip olmak için kesinlikle yapabilecekleri şeyler vardır. Oyuncular daha fazla bilet satın alabilir, bir sendikaya katılabilir, daha iyi kazanma ihtimali olan oyunlar oynayabilir veya istatistikleri inceleyebilir ve buna göre sayıları seçebilir.

En son haberler

10 Şanslı Loto Oyuncusu Cumartesi Günkü Loto Çekilişinden Sonra Birinci Bölüm Ödül Havuzunu Paylaştı
2023-09-17

10 Şanslı Loto Oyuncusu Cumartesi Günkü Loto Çekilişinden Sonra Birinci Bölüm Ödül Havuzunu Paylaştı

Haberler