Şanslı Piyango Numaralarınızı Bulmanın Alternatif Yolları

Piyango Stratejileri

2023-02-07

Eddy Cheung

Piyangonun oranları herkes tarafından iyi bilinir. Belirli rakamları bilmeseniz bile, muhtemelen "yıldırım çarpma olasılığınız daha yüksek" gibi sözler duymuşsunuzdur. Bu inkar edilemez gerçeğe rağmen, nüfusun önemli bir yüzdesi piyango oyunlarına bahis oynamaktan keyif alıyor. Mucizevi bir şekilde muazzam bir servet elde ederse varlığının nasıl değişeceğini hayal ederken birkaç dolarla ayrılmanın hoş bir yolu.

Şanslı Piyango Numaralarınızı Bulmanın Alternatif Yolları

Piyango deneyiminizi sadece bir dolar düşürmenin ve rastgele bir bilet seçmenin ötesinde renklendirmek için, numaralarınızı seçmenin birkaç "alternatif" yolunu deneyebilirsiniz. Öğrenmek için bu makaleyi okuyun bir piyango numarası nasıl seçilir gece gökyüzünden gece rüyalarına kadar her şeyden.

Kazanan Piyango Numaralarınızı Yaratıcı Bir Şekilde Bulmak

İşte bir sonraki çekiliş için şanslı sayıları bulmanın bazı eğlenceli yolları.

Numaralarınızı hayalleriniz aracılığıyla bulmak.

Gökyüzündeki kuşlarla ilgili tekrarlayan rüyalar gördüğünüzü farz edelim. Rüyanız ne olursa olsun, her yerde kuşlar varmış gibi görünüyor. Bu fanteziyi kazanan piyango numaralarına dönüştürmenin bir yolu var mı?

İşte deneyebileceğiniz bir yöntem. KUŞLAR kelimesini kullanın, ardından her harfi alfabedeki sırasına göre eşleştirin. KUŞLAR sizi alacak: 

B = 2

ben = 9

R = 18

D = 4

S = 19

Bu size beş sayıyı verecektir, ancak genellikle piyangolar altılı bir kombinasyon vermenizi gerektirir. Belki şu anda beş kez kuşları hayal ettiniz ya da her zaman 20 tane var. Her iki durumda da, bu size altıncı ve son numaranızı verecektir.

Ya sayısal hayalleriniz yoksa? Rüyanızdaki sembollerin gerçek anlamını anlamasanız bile, yine de size piyango hakkında önemli bir şey anlatmaya çalışıyor olabilir. Aşağıdakiler, rüya sembollerini sayısal forma çevirmek için iyi bilinen bir yöntemdir:

  1. Hemen rüyalarınızı kaydedin. Bir köpek hayal ettiyseniz, onu yazın. Hayallerinizle bağlantılı olarak dikkatinizi çeken diğer görselleri de kaydedebilirsiniz. Kişisel deneyiminizden görüntüler de anlamlı olabilir.
  2. Bir sonraki çekiliş için kazanan piyango numaralarını not edin.
  3. Bir köpek hakkında başka bir rüya görürseniz, onu yazın ve bir sonraki kazanan piyango numaralarını kaydedin.
  4. İki loto numarası kombinasyonuna bir göz atın. Bazı sayılar kendilerini tekrar edebilir. Örneğin, kazanan sayıların her ikisi de 9 ve 24 içerir. Bu sayıları not alın.
  5. Rüyalarınızı/önemli görüntülerinizi ve rüyaların ardından kazanan piyango numaralarını not ederek bu yöntemi tekrarlayın. Yakında bir sonraki biletinizde kullanmak üzere rüyada oluşturulmuş şanslı piyango numaralarının bir listesine sahip olacaksınız. Bir rüya içgüdüsel olarak doğru geldiğinde, sayıları oynamaya başlamanın zamanı gelmiştir.

Nümerolojiye dayalı şanslı piyango numaralarını seçin.

Nümeroloji ilkelerine göre, bazı sayıların rezonans nitelikleri nedeniyle gizemli bir önemi olduğu düşünülmektedir. Bu rezonanslar, kazanan piyango numaralarını veya şanslı günleri seçmek için deşifre edilebilir.

Numeroloji, tesadüfi rakamları ortaya çıkarmak için çeşitli bağlamlarda kullanılabilir. Bunu göstermek için, üstte 1'den 9'a kadar olan rakamlardan ve her sütunda tek bir harften oluşan bir tablo yapmayı düşünün. Bu, A harfinin 1'e, B harfinin 2'ye eşit olduğu vb. anlamına gelir. Dokuzuncu harften sonra bir kez daha sararak, J'yi 1'e, K'yi 2'ye eşitlerdim, vb.

Ardından, eşdeğer bir sayısal değer almak için adınızı yazın. Bu sayıların toplamı uğurlu bir sayı verebilir. Bunu ünlüler, ünsüzler veya her ikisiyle de yapabilirsiniz.

Size yakın kişilerin adlarını, en sevdiğiniz romanlardan alıntıları veya ilginizi çeken başka herhangi bir şeyi dahil etmek de mümkündür. Olumlu görünen birini bulana kadar birkaç permütasyon keşfedin.

Burçlar şanslı sayılar sağlar.

Günlük yıldız falınızı okumak, kendiniz rastgele sayılar yapmak zorunda kalmadan piyango numaraları kazanmak istiyorsanız bakmak için harika bir yerdir.

Burcunuzun sizin için şanslı olacağını söylediği günlerde piyangoyu oynamanız tavsiye edilir. Gün, hafta veya ay için şanslı numaralar da dahildir. Şans kurabiyelerinin sıklıkla şanslı rakamlara sahip olduğunu hatırlamak da önemlidir.

Şanslı piyango numaralarından kişisel olarak anlamlı dizinizi oluşturun.

Sizin için anlamı olan şanslı piyango numaralarını seçmek, sizin için başka bir yaygın stratejidir piyango bileti doldurmak. Örneğin doğum tarihinizi, evlilik yıl dönümünüzü ve eşinizin, çocuklarınızın ve/veya torunlarınızın doğum tarihlerini sihirli sayılar olarak seçebilirsiniz.

Ancak, önemi olan tek sayı tarihler değildir. Belki de sahip olduğunuz evcil hayvan sayısında veya biçimlendirici yıllarınızı geçirdiğiniz ev adresinde iyi bir şans buluyorsunuz. Sizi neyin iyi hissettirdiğini veya neşelendirdiğini düşünün; bunlar odaklanman gereken şanslı sayılar.

Piyango dünyasında, tarihler sıcak sayılarla aynı zorluğu sunar: herkes onları oynar. Bununla birlikte, tarihler en çok oynanan loto numaraları arasında görünme eğilimindedir, bu nedenle yine de bunu yapmak faydalı olabilir.

Sezginize güvenin.

Ağır işleri bilinçaltınıza yaptırmak bazen eğlenceli olabilir. Sezginizin şanslı numaralarınızı seçmesine izin vermek istiyorsanız, bir kalem ve kağıtla oturmak için huzurlu bir yer bulun. Tüm dikkat dağıtıcı şeyleri kapatın ve gözlerinizi kapatarak zihninize rahatlaması için bir dakika verin.

Ardından, düşüncelerinizi filtrelemeden, aklınıza gelen rastgele sayıları not alın. Yeterince sahip olduğunuzda, bunları değerlendirin ve sonuca varın. Size hitap eden bir sayı kombinasyonu bulana kadar işlemi tekrarlayın.

Daha fazla rastgele olmak istiyorsanız, sayıları bir kağıda karalayın, gözlerinizi kapalı tutun ve kaleminizi rastgele bir sayıya bırakın. Şanslı olanları bulun ve onları bir daire ile işaretleyin.

Piyango Stratejileriyle İlgili Bir Uyarı

Kazanan piyango numaralarını aramak heyecan verici bir macera olabilir. Ancak, diğer piyango sistemlerinde olduğu gibi, sizin durumunuzu iyileştirmediklerini unutmayın büyük ikramiyeyi vurma şansı.

Kazanan olarak seçilen her sayının matematiksel olasılığı aynıdır. Bu öneriler yalnızca eğlence amaçlıdır ve geçmiş sonuçların gelecekteki sonuçlar üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını riske atmadan sorumlu bir şekilde oynayın ve keyfinize bakın.

Bir piyango numarasının nasıl seçileceğine ilişkin bu denenmiş ve gerçek yöntemleri deneyin veya en iyi bilinen şanslı hurafelerin bazılarının arkasındaki tuhaf hikayeleri öğrenin.

En son haberler

10 Şanslı Loto Oyuncusu Cumartesi Günkü Loto Çekilişinden Sonra Birinci Bölüm Ödül Havuzunu Paylaştı
2023-09-17

10 Şanslı Loto Oyuncusu Cumartesi Günkü Loto Çekilişinden Sonra Birinci Bölüm Ödül Havuzunu Paylaştı

Haberler