Loto 7 Rehberiniz 2023

Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri, dünyanın en iyi piyangolarından bazıları ile tanınırken, Japonya, sözde Lotto 7 sayesinde onları yakından takip ediyor gibi görünüyor. Lotto 7, oradaki en popüler çevrimiçi piyangolardan biridir. Aslında, hiçbir piyango oyuncusunun bu oyunu duymadığını hayal etmek neredeyse imkansızdır. 2013'teki icadından bu yana oyun, piyango dünyasına hükmetti ve büyük ikramiyeleri sayesinde popülaritesi yıllar içinde artmaya devam etti. Peki Loto 7 tam olarak nedir?

Loto 7, 37 top içeren bir Japon piyango oyunudur. Oyun Loto 7 olarak bilinir, çünkü oyuncuların 37'den rastgele yedi sayı seçmesi gerekir. Bir oyuncunun kazandığı ödül, çekilen sayılara bağlıdır. Bir oyuncu, çekilen yedi sayının tümü ile eşleştiğinde Loto 7 ikramiyesine ulaşır.

Loto 7 nasıl oynanır
Loto 7 nasıl oynanır

Loto 7 nasıl oynanır

2021 itibariyle, ikramiye maksimumda yaklaşık 9 milyon dolardır. Jackpot ayrıca ekstra ödüllerle birlikte gelir. İyi haber şu ki, oyuncuların Loto 7 kazançlarından herhangi bir vergi ödemesine gerek yok. Ayrıca oyuncular çekilişe istedikleri kadar katılabilirler; oyunlar sınırsızdır.

Loto 7 çekilişi her Cuma yapılır. Piyango her gün çalışır ve katılmak için 300 yen (günlük) ile ayrılmanız gerekir. Bazı kumarhaneler çekiliş gerçekleşmeden önce satışları kapatma eğiliminde olduğundan, oyuncuların biletlerini zamanında satın almaları gerekir.

Her şeyden önce, Loto 7'nin nasıl çalıştığını anlamalı ve ardından doğru web sitesini seçmelisiniz. Neyse ki, Loto 7 sunan güvenli bir çevrimiçi piyango sitesi bulmak zor değil çünkü çevrimiçi olarak onlarca var. biraz araştırma yapılmalı doğru piyango sitesi çevrimiçi (çevrimiçi incelemeleri vb. kontrol edin). Bunu yaptıktan sonra kayıt olabilir, giriş yapabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Loto 7 oynamaya gelince bu kadar eşsiz bir şey yoktur. Oyun, diğer loto oyunlarıyla aynı şekilde oynanır. Loto 7, beş panelli bir maaş bordrosu ile birlikte gelir. Paneller A, B, C, D ve E olarak etiketlenmiştir. Bu paneller, bir oyuncunun şanslı sayılarını seçtiğinde doldurduğu boşluklardır. Her panel bir oyunu ifade eder, yani bir oyuncunun tek bir maaş bordrosunda en fazla beş oyunu olduğu anlamına gelir.

  • Loto numaralarını seçmek: Oyun, bir oyuncu 37 sayıdan toplam yedi sayı seçtiğinde başlar. Rakamları seçerken oyuncuların iki seçeneği vardır: manuel ve Hızlı Seçim. Manuel seçimde oyuncu sayıları kendisi seçer. İkincisi, oyuncu için işi yapan bir özelliktir. Tek ihtiyaçları olan onu etkinleştirmek ve sayıları rastgele seçecek. Çekiliş sırasında 37 sayıdan iki bonus numarası seçilecektir. Bunlar ikincil ödülleri temsil eder.
  • Etiketleme hatalarını düzeltme: Onlar gibi, insan hata yapar. Piyango (veya herhangi bir şans oyunu) oynarken dikkatli olmanız tavsiye edilirken, hatalar tamamen kaçınılmaz değildir. Peki, bir oyuncu sayı etiketlemede hata yaparsa ne olur? Tek ihtiyaçları olan, panelin altındaki boş bir onay kutusunu bulmak (beş panelin her birinde bir tane vardır) ve kutuyu işaretlemek; tüm panel iptal edilecektir. Bu şekilde, son sayım panele dahil olmayacaktır.
  • Kazanan/Nesne: Daha önce açıklandığı gibi, kazanç çekilen sayılara bağlıdır ve seçilen yedi sayının tümünün eşleşmesi jackpotta doruğa ulaşır. Bir ödül almak için en az bir bonus numarası ve 37'nin seçilen yedi kazanan numarasından üç tanesinin alınması gerekir. Jackpot birincisi olmak üzere altı ödül kademesi vardır.

İkinci kademe ödül, altı kazanan sayı ve bir bonus numaradan oluşan bir kombinasyon gerektirirken, üçüncü kademe için altı kazanan sayının eşleşmesi gerekir. Dördüncü, beşinci kademe ödülleri için sırasıyla beş ve dört kazanan numara gerekir. Üç kazanan numara ve bir bonus numaradan oluşan bir kombinasyon, oyuncuya altıncı seviye ödülünü kazandırır.

Loto 7 nasıl oynanır
Loto 7 için dds nedir?

Loto 7 için dds nedir?

Loto 7 kazanma oranları ödüle göre değişir. Yukarıda açıklandığı gibi, en büyük ödülün ikramiye olduğu altı ödül bölümü vardır. Oyuncuların Loto 7 ikramiyesini kazanmak için 10.295.472'de bir şansı vardır. Altı ödülden herhangi birini kazanma olasılığı 42'de birdir.

İkinci aşama ödülünü kazanma olasılığı 735.391'de 1'dir, üçüncü aşama ödülü ise 52.528 kazanma oranında 1'dir. Dördüncü, beşinci ve altıncı kademe ödüllerini kazanma olasılıkları sırasıyla 1.127'de 1, 72'de 1 ve 42'de 1'dir. Herkesin fark edeceği gibi, ödül ne kadar düşükse, kazanma şansı o kadar yüksek olur.

Loto 7'nin bir şans oyunu olduğuna dikkat etmek önemlidir. Bu, hiçbir düşünce veya stratejinin oyuncuları güvence altına alamayacağı anlamına gelir loto sonuçları.

Önemli olan tek şey şans. Aslında, bazı insanlar piyangoyu dener ve kazanmaları çok uzun sürmez, ancak bazıları tüm yaşamları boyunca piyangoyu asla kazanmaz. Yani, Loto 7'yi ne kadar süredir oynuyor olursanız olun, şans bunu hiç fark etmez.

Loto 7 için dds nedir?
Loto 7 oynamaya yardımcı olacak uygulamalar

Loto 7 oynamaya yardımcı olacak uygulamalar

Günümüzde insanlar akıllı telefonları piyango oynamak da dahil olmak üzere neredeyse her şey için kullanıyor. Ve süre uygulamaları kullanma piyango sonuçlarını etkilemeyebilir, oyuncuların daha doğru seçimler yapmasına ve oyunu daha hızlı seçmesine yardımcı olarak oyun deneyimini daha iyi hale getirir. İşte Loto 7 oyuncuları için birkaç uygulama türü.

Rastgele sayı oluşturma uygulamaları

Bu uygulamalar, şanslı numaralarını seçmekte zorlanan Loto 7 oyuncuları için kullanışlıdır. Tek ihtiyaçları olan bir düğmeye basmak ve uygulama onlar için en iyi piyango numaralarını seçecek.

Piyango bileti çevrimiçi satın alma uygulamaları

Loto 7 biletlerinin veya herhangi bir biletin satın alındığı eyaletler vardır diğer çevrimiçi piyango bileti zor olabilir. Sorunu aşmak için bir uygulama gerekebilir.

Ödeme ve Jackpot güncellemeleri için uygulamalar

Birçok piyango oyuncusu, jackpot biletleri satın almak için çok geç kaldıkları durumlarda kendilerini buldu. Neyse ki, bir jackpot belirli bir rakama ulaştığında oyuncuları uyaran birçok uygulama var.

Bu nedenle, Loto 7 ikramiye bir milyar yen'e ulaştığında şansını denemek isteyenler için bu tür uygulamalar yardımcı olabilir. Bu uygulamaların çoğu, oyuncuların bildirimleri özelleştirmesine izin verir.

Loto 7 oynamaya yardımcı olacak uygulamalar