Haberler

October 23, 2023

Scientific Games, Kuzey Amerika'da Punch N' Play Piyango Oyunlarını Piyasaya Sürüyor

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserEmir KayaLocaliser

iLottery teknoloji çözümlerinin lider tedarikçisi Scientific Games, Kuzey Amerika'daki üç piyangonun yepyeni anlık kazı kazan oyunu Punch N' Play'i sunacağını duyurdu. Louisiana Piyangosu, Loto-Quebec ve Atlantic Lottery yeni anında kazı kazan oyununu sağlayacak. 

Scientific Games, Kuzey Amerika'da Punch N' Play Piyango Oyunlarını Piyasaya Sürüyor

Atlantic Lottery'nin oyunu, CAN$3 Kazanan Kartopu, Kasım ayında piyasaya sürülecek. Ağustos ayının başlarında, Louisiana Lottery, Loto-Quebec'in spor temalı bir oyun olan CAN$5 Le kütük'ü piyasaya sürmesinden önce, 5 ABD Doları New Orleans Saints adlı Punch N'Play oyununu piyasaya sürdü. 

Bu piyango oyunlarının piyasaya sürülmesi, Kuzey Amerika Eyalet ve Eyalet Piyangoları Birliği 2023 Konferansı ile tam zamanında geldi. Bu ürünler, Stratejik Ürün Geliştirmelerinin yenilikçi portföyüne en son eklenen ürünlerdir Bilimsel Oyunlar. Oyun geliştiricisine göre bu ürünler, perakende satışta iyi satılan göz alıcı mürekkepler, kaplamalar, oyun stilleri ve türünün tek örneği kombinasyonlar içeriyor piyango operatörleri

 "Piyangodan yararlananlar için karı sorumlu bir şekilde maksimuma çıkaran bir hazır oyun portföyü oluşturmak, gerçek anlamda bir sanat ve bilim dengesidir. Scientific Games'te veriler bu dengenin kurulmasına yardımcı olur. Portföydeki her fiyat noktasında oyun deneyimi, oyun tarzı ve ürün geliştirme, Oyuncuları eğlendirmek ve satış performansı sağlamak için stratejik olarak planlandı." dedi Bilimsel Oyunlar Küresel Ürün İnovasyonu ve Geliştirme Direktörü Danielle Hodges.

Bilimsel Oyunlar en büyüğüdür anlık piyango oyunları Dünya çapında tasarımcı, yapımcı ve hizmet tedarikçisiyiz. Ürünleri perakende satışların %70'ini oluşturuyor anında kazı kazan kartları Dünya çapında. Kuzey Amerika'daki neredeyse her piyango, oyunlar, teknoloji, analizler ve hizmetler için şirkete güveniyor.

Bu ayın başında oyun geliştiricisi kazandı iki 2023 Communitas Ödülü sosyal sorumluluktaki mükemmelliği nedeniyle. Şirket ayrıca bir açıklama yaptı başarılı sözleşme uzatması Geçen ayın sonlarında Ohio Piyangosu ile.

About the author
Aishwarya Nair
Aishwarya Nair

LottoRanker'da "Lotto Lorekeeper" olarak adlandırılan Aishwarya Nair, küresel piyango fenomenine ışık tutmak için Hindistan'ın Kerala kentindeki titiz araştırma becerilerini ve kültürel derinliğini kullanıyor. Keskin bir ayrıntı anlayışı ve veri tutkusuyla donatılmış olarak, piyango dünyasının derinliklerine dalıyor, gizli mücevherleri ve trend kalıplarını ortaya çıkarıyor.

Send email
More posts by Aishwarya Nair

En son haberler

Dünya Çapında Piyango Harcamaları: Trendler ve Etkiler
2023-11-21

Dünya Çapında Piyango Harcamaları: Trendler ve Etkiler

Haberler