Scientific Games Başka Bir Piyango Oyunu İçin Yeni Ortaklık Başlatıyor

Haberler

2023-07-14

Benard Maumo

Scientific Games (SG), Game of Thrones markasıyla yeni bir piyango oyunu başlatmak için Warner Bros Discovery ile anlaşma imzaladı. Bu duyurunun ardından, Scientific Games artık ikonik eğlence markası üzerinde sınırlı küresel haklara sahiptir.

Scientific Games Başka Bir Piyango Oyunu İçin Yeni Ortaklık Başlatıyor

Geliştirici, yeni piyango oyununun perakende satışa sunulacağını söylüyor ve çevrimiçi piyango operatörleri. Bu ürün içerecek anlık kazı kazan oyunları, Hızlı Oyun ve dijital piyango oyunları.

SG, yeni oyunun trend olan HBO serisi sayesinde büyük başarı elde etmesini bekliyor. Gösteri, diğerleri arasında Güç Endeksi'nde olağanüstü bir sıralama elde etti markalı piyango oyunları.

Bilimsel Oyunlar için Kuzey Amerika Hazır Ürünler Başkan Yardımcısı Kyle Rogers lansmanla ilgili olarak şunları söyledi:

"Küresel ekiplerimiz, güçlü bir marka olan GAME OF THRONES'u lisanslı mülk portföyümüze eklemekten çok mutlu. GAME OF THRONES, oyun ve sosyal oyun sektörlerinde zaten kanıtlanmış bir mülk. TV dizisiyle ilişkilendirilen o kadar çok ikonografi var ki yaratıcı bir şekilde çalışıyor. GAME OF THRONES, genç nesil oyunculara hitap etse de dünyanın dört bir yanında birden fazla izleyici kitlesi tarafından izlendi, bu nedenle büyük hayran kitlesini ve sosyal medyayı takip eden piyangoyu kazanma potansiyeline sahip."

Bilimsel Oyunlar Amerika Birleşik Devletleri'ndeki lisanslı piyango oyunlarının şirket için yaklaşık 2,7 milyar dolarlık perakende satış oluşturduğunu ortaya çıkardı. Uluslararası piyango şirketinin dünya çapında düzenlemeye tabi piyango operatörlerinde 100'den fazla varlığı vardır.

Game of Thrones'u piyasaya sürmeden önce SG, oyunun Linked Games piyango serisi için ideal bir ürün olacağı sonucuna varmadan önce, oyunun bir ürün olarak başarısı hakkında kapsamlı bir pazar araştırması yapmıştı. 2007'de piyasaya sürülen Linked Games piyango oyunları, toplam 4,8 milyar dolarlık satışla önemli bir başarı elde etti.

Warner Bros ile genişletilmiş ortaklık, Scientific Games'e aşağıdakiler de dahil olmak üzere ünlü film ve televizyon markaları için dünya çapında sınırlı haklar veriyor:

  • Arkadaşlar
  • cin
  • Caddyshack
  • Ulusal Lampoon'un Tatili
  • Oz sihirbazı
  • Willy Wonka ve Çikolata Fabrikası

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler