Scientific Games, 2023 SBC Ödüllerinde Endüstri Tarafından Tanındı

Haberler

2023-05-29

Benard Maumo

Bilimsel Oyunlar New York'ta düzenlenen 2023 SBC Ödülleri'nde dijital yenilikçiliğiyle takdir edilmesinin ardından Kuzey Amerika'daki varlığını güçlendirme yolunda bir adım daha attı. Bu prestijli etkinlikte şirket, kayda değer dijital piyango yeniliklerinden dolayı Yılın Piyango Tedarikçisi ödülüne layık görüldü.

Scientific Games, 2023 SBC Ödüllerinde Endüstri Tarafından Tanındı

SBC'nin CEO'su ve Kurucusu Rasmus Sojmark ödülü verirken Scientific Games'i SBC Kuzey Amerika Zirvesi Ödülleri'nde Yılın Piyango Tedarikçisi ödülüne layık görüldükleri için tebrik etti. Bu ödülün, şirketin geçen yıl boyunca gösterdiği çabanın, bağlılığın, istikrarın ve başarının bir kanıtı olduğunu kaydetti. 

SBC Zirvesi Kuzey Amerika Ödülleri koordinatörleri, bu baskının bugüne kadarki en rekabetçi olduğunu bildirdi. Bu yıllık etkinlik, oyun geliştiricilerini son 12 ayda kumar endüstrisine yaptıkları muazzam katkılardan dolayı onurlandırmak için düzenlendi.

Ayrıca, SBC Ödüllerinin organizatörleri şunları kaydetti: 

"Şirketin adı ve temeli, ürettikleri her ürünün merkezinde bilimin olması gerektiği inancı üzerine inşa edildi. Yarım asırdır piyango endüstrisinin ön saflarında yer alıyorlar ve dünya çapındaki piyango başarısının arkasındaki bilime güç veriyorlar. Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve tercihlerini anlamaya olan sarsılmaz bağlılıkları, onları güvenilir bir piyango ortağı ve dijital olan her şeyde lider yenilikçi olarak sağlamlaştırdı."

Nisan 2022'de Scientific Games stratejik olarak şuraya taşındı: piyango işini Brookfield Asset Management'a satmak. Bu hareket, şirketin artık %100 piyango dağıtıcısı olduğu anlamına geliyordu ve bu da onu daha güvenilir bir ortak haline getiriyordu dünya çapında düzenlenmiş piyango operatörleri. Şirket ayrıca 2023 yılında 50. yılını kutladı. 

Scientific Games'in CEO'su Pat McHugh, ödülü alırken memnuniyetini şu sözlerle dile getirdi: 

"SBC'den bu ödülü almaktan onur duyuyoruz. Geçen yıla baktığımızda, yeni şirketimiz için yetenek, içerik ve teknoloji geliştirmelerine önemli yatırımlar yaptığımız için dijital işimiz için oldukça heyecan vericiydi. piyango endüstrisinin perakende anında oyunlarında dünya lideri olarak, dijital piyangoda öncüyüz ve 2001'den beri Kuzey Amerika ve Avrupa'daki piyangolara çığır açan internet tabanlı çözümler sunuyoruz." 

Scientific Games şu anda Türkiye'deki 23 piyango operatörüne en kaliteli piyango oyunlarını sağlıyor Birleşik Devletler Ve Kanada. Şirketin yenilikçi piyango içeriği koleksiyonu şunları içerir:

  • piyango
  • Dijital oyunlar
  • İkinci şans promosyonları
  • Oyuncu sadakati bonusları ve promosyonları
  • Piyango mobil uygulamaları
  • Müşteri ilişkileri yönetimi programları

Scientific Games, Kuzey Amerika'nın yanı sıra 4 kıtada ve 50 ülkede 130 piyango operatörüne kapsamlı bir fiziksel/dijital piyango ve spor bahis ürünleri yelpazesi sunmaktadır.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler