Haberler

November 6, 2023

Pocket Gamer Londra 2024'ü Birleştiriyor: Oyun Sektöründe Ağ Oluşturma ve Başarının 10 Yılı

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserEmir KayaLocaliser

Pocket Gamer Connects, oyun endüstrisini öğrenme, ağ oluşturma ve yeni iş ortaklıkları kurma için bir araya getirmeyi amaçlayan bir konferanstır. Konferans, 2024 yılında 22-23 Ocak tarihlerindeki Pocket Gamer Connects London 2024 ile başlayarak 10. yılını kutlayacak.

Pocket Gamer Londra 2024'ü Birleştiriyor: Oyun Sektöründe Ağ Oluşturma ve Başarının 10 Yılı

Son 10 Yılı Düşünmek

Konferansın son 10 yıla bakışının bir parçası olarak, katılımcılar fuar alanından en iyi hikayelerini ve konferansın iş ve kariyerlerinde onlara nasıl yardımcı olduğunu paylaşıyorlar. Quicksave CEO'su Elina Arponen ve Popcore kıdemli ASO yöneticisi Marina Roglic en sevdikleri PGC anılarını paylaştılar.

Bağlantılar ve Anlaşmalar Oluşturma

Quicksave'in CEO'su ve kurucu ortağı Elina Arponen, sonunda ilk şirketini satın alan insanlarla bağlantılar kurduğu için PGC London'a teşekkür ediyor. PGC Londra'da satın alma ekibiyle buluştuğunu ve kurucu ortaklarıyla genel stratejileri tartıştığını hatırlıyor. Arponen ayrıca birçok kez PGC etkinliklerinde konuşmacı olarak yer aldı.

Kariyer ve Profil Oluşturma

Popcore'un kıdemli ASO yöneticisi Marina Roglic, kariyerini ve sektör profilini oluşturmak için PGC'yi kullandı. Kendisini mobil pazarlama alanında uzman ve konuşmacı olarak kanıtlamak için PGC Helsinki'de konuşmayı kendine misyon edindi. Roglic, sektör profesyonelleriyle tanışmaya ve konferans sırasında paylaşılan içgörü ve bilgi zenginliğine değer veriyor.

Deneyime Katılın

İster endüstri trendleri hakkında bilgi edinmek, geliştirme içgörüleri kazanmak, meslektaşlarınızla ağ oluşturmak veya yeni ortaklıklara imza atmak istiyor olun, PGC London herkes için bir şeyler sunar. 22-23 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleşecek etkinlik için biletlerinizi hemen ayırtın.

Bilet satın almak için buraya tıklayın

About the author
Aishwarya Nair
Aishwarya Nair

LottoRanker'da "Lotto Lorekeeper" olarak adlandırılan Aishwarya Nair, küresel piyango fenomenine ışık tutmak için Hindistan'ın Kerala kentindeki titiz araştırma becerilerini ve kültürel derinliğini kullanıyor. Keskin bir ayrıntı anlayışı ve veri tutkusuyla donatılmış olarak, piyango dünyasının derinliklerine dalıyor, gizli mücevherleri ve trend kalıplarını ortaya çıkarıyor.

Send email
More posts by Aishwarya Nair

En son haberler

Dünya Çapında Piyango Harcamaları: Trendler ve Etkiler
2023-11-21

Dünya Çapında Piyango Harcamaları: Trendler ve Etkiler

Haberler