Piyango yedi kez nasıl kazanılır

Haberler

2022-02-15

Şimşek aynı yere iki kez düşmez derler. O halde birinin piyangoyu bir değil, iki değil de YEDİ kez kazanması nasıl mümkün olabilir?

Piyango yedi kez nasıl kazanılır

Bu Floridalı Richard Lustig için bir gerçekti. İki yıllık bir süre içinde, devlet piyangosunu yedi kez kazandı ve toplam ödül havuzu 1.047.060.50 Dolar oldu. Piyango başarısından önce borca batmış olduğu göz önüne alındığında, bu galibiyetlerin hayatını değiştirdiğini söylemek güvenli.

Bu galibiyetler bir gecede olmadı

Başarıyı bulmadan önce yirmi yıldan fazla oynadı. Lustig, kazanmayı taahhüt etmeniz ve piyango oynamaya bir iş gibi bakmanız gerektiğini belirtir - zaman ve çaba gerektirir.

Lustig kazanan stratejisini kitabına koymaya karar verdi._Piyangoyu Kazanma Şansınızı Nasıl Artıracağınızı Öğrenin_”. Burada, yıllarca piyango oynayarak geliştirdiği araçları ve hangilerinin kazanma hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduğunu ortaya koyuyor.

7 kez piyango kazanmanın püf noktaları

Kitabında özetlenen ve ihtimalleri lehinize çevirmeye odaklanan ipuçlarından bazıları şunlardır:

Sahip olmadığınız parayla piyango bileti almayın. Lustig, piyango biletlerinde asla tüm paranızı, örneğin kira veya market paranızı kullanmamanız gerektiğini belirtir.

Bir piyango sendikası oluşturun. Bazı arkadaşlarınızla ve ailenizle grup kurmak, büyük miktarda bilet satın alabileceğiniz ve kazanma şansınızı artırabileceğiniz anlamına gelir. Ancak bu, ödül parasını bölmeniz gerektiği anlamına gelir, ancak bu, sendikayı oluşturmamış olsaydınız sahip olamayacağınız ödül parasıdır.

Daha az oyuncuyla daha az popüler piyango oyunları oynayın. Bu, daha az rakibiniz olduğu ve kazanma şansınızı artıracağı anlamına gelir. Kendiniz için doğru oyunu bulmanıza yardımcı olması için lottoranker.com gibi bir web sitesini kullanabilirsiniz.

kalabalığı takip etmeyin. Yukarıdaki ipucu gibi, anahtar, daha az oyuncuyla daha az popüler olan oyunlara bakmaktır. Büyük bir ikramiyenin olduğu yerde, binlerce kişi aynı oyunu oynayacak ve büyük bir kazanma şansınızı azaltacaktır.

Araştırmanı yap. Hem oynamak istediğiniz oyunlar hem de kullanmak istediğiniz sayılar hakkında biraz araştırma yaptığınızdan emin olun. Kazanan numaraların geçmişte ne olduğunu araştırın ve bu size seçtiğiniz numaraların kazanan numaralar olup olamayacağına dair bir gösterge verecektir. Bu zaman alacaktır, ancak kesinlikle karşılığını verecektir ve başarıya ulaşmanın en önemli yollarından biridir.

Hızlı seçim yapmayın. Bunun yerine, yukarıda vurgulandığı gibi, daha önce başarılı olan sayılarla ilgili araştırmanıza dayanarak numaralarınızı seçin. Hızlı seçim size herhangi bir modele veya kazanma geçmişine dayalı olmayan sayılar verecektir ve size Lustig'in de önermediği ardışık sayılar verme olasılığı daha yüksektir.

Numaralarına sadık kal. İlk kullanımda kazanmadınız diye numaralarınızdan vazgeçmeyin. Sabır anahtardır. Birçok başarılı piyango kazananına sorarsanız, düzenli olarak oynadıkları bir dizi numaraya sahip olduklarını söyleyeceklerdir. Her hafta farklı sayılar seçerseniz, başarı şansınız azalır. Aynı sayılara bağlı kalmak, özellikle onları araştırmaya dayalı olarak seçtiyseniz, daha yüksek bir başarı şansı sağlar, çünkü bu sayılar sonunda kazanan sayılar olmak zorunda kalacaktır.!

Sıradan bir piyango oyuncusuysanız, neden Lustig'in tavsiyelerini kullanmayı denemiyorsunuz ve bir sonraki çoklu piyango kazananı olup olmayacağınızı görün.

En son haberler

10 Şanslı Loto Oyuncusu Cumartesi Günkü Loto Çekilişinden Sonra Birinci Bölüm Ödül Havuzunu Paylaştı
2023-09-17

10 Şanslı Loto Oyuncusu Cumartesi Günkü Loto Çekilişinden Sonra Birinci Bölüm Ödül Havuzunu Paylaştı

Haberler