Piyango Numarası Seçmenin 6 Kolay Yolu

Haberler

2022-06-14

Piyangolar günümüzde popüler hale geldi. Bunun nedeni, oyuncuların tek bir biletle bir gecede milyoner olma şansına sahip olmalarıdır. Ancak büyük ikramiyeyi elde etmek, oyuncuların tüm sayıları eşleştirmesi gerektiğinden kolay bir başarı değildir. Peki, odadaki fil, oyuncular piyango numaralarını nasıl seçer? Aşağıda tartışıldığı gibi birkaç yol var.

Piyango Numarası Seçmenin 6 Kolay Yolu

1. Şanslı Sayılara Bir Şans Vermek

Herkeste o şanslı numara(lar) vardır. Bu bir doğum tarihi, favori bir oyuncunun forma numarası veya duygusal olan herhangi bir numara olabilir. Bu numarayı seçmek en kolay yollardan biri olabilir. piyango oynamak.

Şanslı sayıları olmayanlar için seçenek, geleneksel şanslı sayılarla gitmektir. Örneğin haftada yedi gün, yedi kıta, yedi deniz, dünyanın yedi harikası vb. olduğu için yedi uğurlu bir sayı olarak kabul edilir. üçerli." Daha fazlası için dünyanın dört bir yanından gelen şanslı ve şanssız sayılara göz atın.

2. Seçimi Rastgeleleştirme

Piyango numaralarını seçmenin başka bir yolu da seçimi rastgele yapmaktır. Burada şanslı sayılar veya önceki istatistikler hakkında düşünmeye gerek yok. Oyuncular herhangi bir sayı düşünebilir, yazabilir ve bu ilk seçim olacaktır. Bir sonraki adım, gerekli tüm piyango numaralarına sahip olana kadar bu işlemi tekrarlamaktır.

Piyango numaralarını rastgele hale getirmek oldukça kolaydır ve kumarbazları fazla düşünme baskısından kurtarır.

3. Otomatik Seçimi / Hızlı Seçimi Kullanma

en kolay yolu piyango numaralarını seç Powerball ve Mega Millions gibi dünyanın en büyük piyangoları da dahil olmak üzere çoğu piyango sitesinde bulunan otomatik seçme özelliğini kullanıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, otomatik seçme özelliği oyuncular için sayıları rastgele seçer ve seçer.

İlginç bir şekilde, piyango kazananlarının %70'inden fazlası hızlı seçim özelliğini kullanıyor. Bu, piyango numaraları üzerinde strese girmeyi bırakıp bunun yerine ağır işi bilgisayarın yapmasına izin vermek için yeterli bir sebep.

4. Önceki İstatistikleri Kontrol Etme

Önceki loto çekilişlerinde çekilen sıcak sayıları araştırmak da loto numaralarını seçmek için akıllıca bir fikirdir. Yeni başlayanlar için, sıcak loto numaraları, farklı piyangolarda en çok çekilen sayılardır. Örneğin 38 ve 39, her biri 15 kez çekilmiş olan Powerball 2021'de en çok çekilen sayılar arasındaydı. Öte yandan, aynı yıl içinde 20, 22 ve 40'ar 14'er, 1, 21, 61 ve 63'er ise 13'er kez çekildi.

Eh, bu sıcak sayıları seçmenin herhangi birini kazanan yapacağının garantisi yok. Nitekim her sayının çekilme şansı eşittir. Bir de zor çekilen soğuk toplar var.

5. Burçları Kullanmak

Loto numaralarını seçmek için günlük burçlar da kullanılabilir. Birçok burç, birinin ne zaman şanslı olduğunu tahmin eder, bu nedenle böyle günlerde loto oynamak sihir yapabilir.

Bu yöntemle ilgili iyi olan şey, birçok sitenin her bir yıldız işareti için şanslı piyango numaralarını paylaşmasıdır.

6. Numeroloji

Evrenin gücüne inananlar için numeroloji, loto numaralarını seçmede yardımcı olabilir. Astroloji doğum çizelgelerinin temel metafizik anlayışlara sahip olmasıyla aynı şekilde, numeroloji kumarbazlara bir sonraki çekiliş için hangi sayıları seçeceklerine dair bilgiler sunabilir.

Uzun bir süreç olmasına rağmen, çevrimiçi birçok kaynak loto numaralarını seçmek için numerolojinin nasıl kullanılacağını açıklar.

Sarmalamak

İşte bu kadar millet, piyango numaralarını seçmenin altı kolay yolu. Kayıtlara göre, kazançları garanti eden tek bir yol yoktur. İkramiye veya başka bir loto ödülüne ulaşmak tamamen şansla ilgilidir. Böylece, oyuncular yukarıdaki yöntemlerden herhangi birini deneyebilir, parmaklarını çaprazlayabilir ve leydi şansının yanlarında olmasını umabilir.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler