Piyango Kazananlar Profesyoneller Gibi Oynar

Haberler

2022-11-08

İkramiyeyi kazanmak uzun bir şanstır, ancak oranlar, sık sık piyango oyuncularının şansı kullanmasını engellemez. Aslında bilet satışları her yıl artıyor. Bayındırlık projelerine, eğitime ve hayır kurumlarına daha fazla para akıtıldığında, bilet satın almak değerli bir amaca bağış yapmak gibidir. Ödüllerin değeri katlanarak arttıkça, piyango oyuncuları oranları artırmanın yollarını buluyor. 

Piyango Kazananlar Profesyoneller Gibi Oynar

Akıllı bir oyuncu, oranları kendi lehine çevirmek için basit stratejiler kullanır. Profesyonel piyango oyuncularının birçok kez kazanmasının nedeni budur. Bir bilet alıcısının kazanma şansını artırabileceği birkaç yolu keşfedelim.

Ekstra Bilet Satın Alın

Bir oyuncunun ne kadar çok bilet satın alırsa, kazanma şansının o kadar yüksek olması mantıklıdır. Biletler 2 dolardı. bu piyango bir sayı oyunudur. Kurallara bağlı olarak, bir oyuncu kazanmak için kaç bilet alması gerektiğini bulabilir. Örneğin, bireysel bir bilet alıcısının ABD Mega Milyonlarca oyununu kazanma olasılığı uzundur. 302.565.350'de sadece bir kazananla, çoğu oyuncunun bilet alırken hayır kurumlarına bağış yapma ihtimali var.

Ancak bir şanslı bilet alıcısı, on veya daha fazla bilet alarak şansını artırabilir. 20 bilet satın aldıktan sonra, bir oyuncunun kazanma olasılığı 15.128.768'de 1'e yükselir. 100 bilet satın almak, 302.575'te oranı 1'e çıkarır. Bin bilet satın aldıktan sonra kazanma olasılığı 30.257'de 1'dir.

10.000 ile Mega Millions biletleri elinde, bir oyuncunun 3.025 kazanma şansı vardır. Sadece 20.000 dolar harcadıktan sonra en az 20 milyon dolar kazanmak ne kadar harika? Mega Millions için başlangıç ikramiyesi 20 milyon $ olduğundan, bir oyuncu en azından minimum ödülü kazanabilir. Kazanmayı garanti etmenin kesin bir yolu olmasa da, bu mümkün. Oranları artırmak, bir oyuncuya daha iyi bir şans verir.

Neyse ki, Jackpot Mega Millions için tek ödül değil. Aslında, daha düşük ödüllerden birini kazanma şansı 24'te 1'dir. 24 bilet satın almak, bir oyuncunun bir şeyler kazanmasını sağlar. 

Ancak, 48$ harcadıktan sonra 10$'dan daha az kazanmak, mali açıdan sağlam bir oynama şekli değildir. Bir oyuncunun birden fazla satın almaya gücü yettiğinden emin olmak için bütçesini gözden geçirmesi önemlidir piyango biletleri çevrimiçi. Tüm kumarlarda olduğu gibi, oyuncular yalnızca yaşam kalitelerini etkilemeyecek olan harcanabilir geliri harcamalıdır. (Örneğin, bir oyuncu piyango biletlerine kira parası harcamamalıdır.)

Sayı Kombinasyonlarını Seçme

Piyango oynamanın en önemli yönü, bilet için hangi sayıları seçeceğinize karar vermektir. Piyango kazananları genellikle aynı stratejilerden bazılarına sahiptir toplama numaraları.

Kalıpları Dışlama

Yöneticiler genellikle rastgele sayılar çizer. Desenler çizim sırasında nadiren görünür. Rakamları bir düzende seçen oyuncular oranları düşürür. Rastgele karıştırmak için hem düşük hem de yüksek aralıktan sayılar seçmek, bir bilet sahibinin şansını artırır. Bir kalıp numarası seçen bir oyuncunun 1000000'de 1 kazanma şansı vardır. Alternatif olarak, kazanan numaranın rastgele olma olasılığı 10.000'de 1'dir.

Aynı Numarayı Oynat

Bir oyuncu aynı numaraya sahip bir kazanan bilet aldığında, piyangoyu kazanma şansına sahiptir. Oranlar pek değişmiyor. Ancak, Mega Millions için 300 milyondan fazla kombinasyonla, sonunda bir sayı kazanabilir. Yöneticilerin zaten çizdiği sayılar bile, insanların düşündüğünden daha sık tekrarlanır. Bu nedenle, aynı numarayı oynamak, bir bilet alıcısının kazanma şansını artırır.

Biletleri Sık Al

Bilet almak kazanmanın tek yoludur. Profesyonel bir bilet alıcısı, kazanma şansını artırmak için piyangoyu sistematik ve tutarlı bir şekilde oynar.

Son haberler

Milyar Dolarlık Ödemeler Piyango Ateşini Ateşledi
2022-11-22

Milyar Dolarlık Ödemeler Piyango Ateşini Ateşledi

Haberler