Pensilvanya ve Virginia Çok Eyaletli Kademeli İkramiyeyi Başlattı

Haberler

2023-07-21

Benard Maumo

Pennsylvania Lottery ve Virginia Lottery, endüstrinin ilk çok durumlu anlık artan ikramiyesini tanıttı. Bu, iki piyango operatörünün dünya çapında tanınmış bir e-Anında oyun sağlayıcısı olan Instant Win Gaming (IWG) ile bir anlaşma imzalamasından sonradır. 

Pensilvanya ve Virginia Çok Eyaletli Kademeli İkramiyeyi Başlattı

Mega Money Jackpots olarak bilinen bu heyecan verici program, iki düzenlemede e-Instant oyuncularına multimilyon dolarlık jackpotlar sağlayacak. Diğer eyaletlerdeki piyango operatörlerinin programa katılarak ikramiyeyi daha da yükseltmesi bekleniyor.

IWG'nin en yeni InstantJackpots teknolojisi, Mega Money Jackpot'ları güçlendirir. Tam işlevsellik, şirketin InstantRGS'sini (uzak oyun sunucusu) kullanarak zahmetsiz entegrasyon sunar. Bu, piyango operatörlerinin, ikramiyeyi kendi oyunlarına entegre etmek için bireysel iLottery platformu tedarikçilerinden herhangi bir geliştirme yardımına ihtiyaç duymadıkları anlamına gelir e-Anında piyango oyunları

Bu anlaşma, piyango endüstrisi için çok önemli bir dönüm noktası sunuyor Birleşik Devletler. İlk çok durumlu e-Anında artan ikramiye, düzenlenmiş piyango operatörleri iki eyalette hayat değiştiren ödüller veriyor. 

Bu, Instant Win Gaming ve Virginia Lottery arasındaki ilk ortaklık değil. Mayıs 2022'de iki taraf, ilk eDraw tarzı piyango oyunu eyalette. IWG ayrıca bir sözleşme imzaladıktan sonra Kentucky'de yeniden hizmete girdi Kentucky Lottery Corporation ile anlaşma.

Resmi Açıklamalar

IWG CEO'su Rhydian Fisher şu yorumu yaptı:

"Kademeli ikramiyeler, hem Pensilvanya hem de Virginia'daki eInstant oyuncuları arasında son derece popüler olmuştur. Şimdi, iki başarılı piyangoda oyunu birleştirmenin getirdiği daha yüksek ödül fırsatıyla, Mega Money Jackpot'lar daha da yüksek ikramiye ödülleri ve daha fazla oyuncu heyecanı sağlıyor. Her iki piyango için de tebrikler eInstant oyunlarında bu sonraki bölüme öncülük ettiğiniz için."

Pennsylvania Lottery'de Pazarlama ve Ürünler Genel Müdür Yardımcısı Stephanie Weyant şunları ekledi:

"Virginia Lottery ve IWG ile birlikte Mega Money Jackpot'ları başlatmak için çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Daha yüksek jackpot ödülleri sunma yeteneği, kesinlikle oyuncularımızda yankı uyandıracak ve burada, Commonwealth'teki yaşlı Pensilvanyalıların yararına olacak ek gelirlerle sonuçlanacak."

Virginia Lottery Stratejik Oyunlar Müdürü Scott Kenyon şunları söyledi:

"Kademeli ikramiye eInstants'ı başlatan ilk ABD piyangosu olan Virginia Lottery, daha da fazla çevrimiçi inovasyonu desteklemek için IWG ile işbirliğine devam etti. Pennsylvania Lottery ile yapılan bu çok devletli ortaklık, diğer iLottery yetki alanlarına örnek teşkil ederek bu çabaları vurgulamaktadır. Biz Mega Money İkramiyelerinin, Virginia Lottery'nin K-12 halk eğitimi için gelir artırma misyonunu desteklerken oyuncularımız tarafından coşkuyla karşılanacağına inanıyoruz."

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler