NeoGames, Scientific Games Anlaşması ile Pensilvanya iLottery Alanını Hedefliyor

Haberler

2023-08-18

Benard Maumo

Uçtan uca çevrimiçi piyango oyunlarının yenilikçi tedarikçisi NeoGames, Scientific Games ile yepyeni bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşmada NeoGames Studio, üst düzey içeriğini Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Pennsylvania Piyangosu'na tedarik edecek.

NeoGames, Scientific Games Anlaşması ile Pensilvanya iLottery Alanını Hedefliyor

Üç yıllık anlaşmanın bir parçası olarak, NeoGames'in geniş büyüleyici piyango oyunları içine dahil edilecek Bilimsel Oyunlar Pennsylvania Lottery oyuncularına çeşitli ödüllü eInstant oyunlarına erişim sağlayan platform. Oyunlar, önümüzdeki 2024 yılında piyango operatöründe kullanıma sunulacak. 

Yeni ortaklık, NeoGames'in büyümekte olan ortak piyango operatörleri listesini genişletiyor Birleşik Devletler Ve Kanada. Şirket şu anda iLottery ürünlerini Kuzey Amerika'daki sekiz piyangoya tedarik ediyor.

Nisan 2023'te, müştereken sahip olunan bir şirket olan NeoPollard Interactive NeoGames ve Pollard Banknote Limited, Virginia Lottery ile anlaşma yaptığını duyurdu. Bu anlaşmanın ardından Virginia Lottery, Amerika Birleşik Devletleri'nde bağımsız bir bulut tabanlı iLottery programı işleten ilk piyango operatörü oldu.

Şirketin kendi oyun stüdyosu NeoGames Studio, kuruluşundan bu yana üretilen 250'den fazla oyunla dünya çapında düzenlenmiş piyangolara düzenli bir premium eInstant oyun akışı sağlama konusunda 17 yıllık bir deneyime sahiptir. Devrim niteliğindeki eInstant oyunu Desert Fantasy, yakın zamanda EGR Kuzey Amerika Ödülleri 2023'te En İyi Yeni Oyun seçildi.

Şirket, Temmuz ayı sonlarında LEIA ile dört yıllık anlaşma imzaladı (Lotteries Entertainment Innovation Alliance AS) Avrupa pazarındaki erişimini genişletmek için. Anlaşmanın ardından şirketin şirket içi oyunları Fransa, Finlandiya, Danimarka, Norveç ve İsveç'te piyasaya sürüldü.

Pennsylvania Lottery İcra Direktörü Drew Svitko şu yorumu yaptı:

"Başarılı ve yenilikçi NeoGames Studio portföyünü iLottery çevrimiçi platformumuza ekleyebildiğimiz için çok mutluyuz. Her zaman değerli oyuncularımız için dijital oyun deneyimini geliştirmek için yenilikçi yollar arıyoruz ve NeoGames Studio'nun birçok içerikle dolu bir portföyü var. Bu anlaşmanın, PA Piyangosu'nun yaşlı sakinlere fayda sağlayan programlara yönelik gelirleri artırma misyonunu yerine getirirken, Piyango'nun çevrimiçi oyunculara olan ilgisini artıracağına inanıyoruz."

NeoGames Studio'nun Genel Müdürü Hili Shakked şunları ekledi:

"Scientific Games ve Pennsylvania Lottery ile olan bu ortaklık sayesinde, birinci sınıf eInstant oyunlarımızı büyük bir yeni oyuncu pazarına sunabiliyoruz. Bu işbirliği, piyango ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi, ilgi çekici oyunlar sağlama taahhüdümüzün bir başka örneğidir. Bu uzun vadeli anlaşmanın tüm paydaşlar için bir kazan-kazan olacağından eminiz."

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler