Milli Piyango, Ballally Oyuncularını Ödülü Almaya Çağırıyor

Haberler

2023-08-21

Benard Maumo

Bir piyango bileti satın alıp sayıları işaretledikten sonra çoğu oyuncu, kazanan numaralara sahip olup olmadıklarını görmek için ekranlarına yapışırdı. Ancak ilginç bir şekilde, Ballally, Dublin'den şanslı bir İrlanda Loto oyuncusu için durum böyle değil.

Milli Piyango, Ballally Oyuncularını Ödülü Almaya Çağırıyor

Milli Piyango İrlanda bölgesindeki oyunculardan biletlerini doğrulamalarını istedi çünkü beş haneli devasa bir meblağ talep edilmedi. 17 Haziran 2023'te Dublin'in Ballally semtinden bir oyuncu 61.2023 € değerinde bir ödül kazandı.

İsimsiz kazanan bilet, Dublin 16'daki Ballally Alışveriş Merkezi'ndeki Super Valu'dan satın alındı. Loto'nun ana çekilişinde kazandıran numaralar 2, 3, 21, 43, 44 ve 46'nın yanı sıra ikramiye sayısı da 7 oldu.

Şu anda, şanslı talihlinin ödülü alması için dört haftadan az bir süre kaldı. İçinde İrlandaKazanan bilet sahiplerinin ödüllerini almak için çekiliş tarihinden itibaren 90 günü vardır. Bu, oyuncunun ödülü 15 Eylül 2023 Cuma gününe kadar talep etmesi gerektiği anlamına gelir.

Milli Piyango, Dublin'deki tüm Loto oyuncularını Haziran ayından itibaren önceki biletlerini dikkatle incelemeye çağırdı. Piyango operatörü, 17 Haziran çekilişinin şanslı talihlinden bir yanıt almayı sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

"Kazanan, biletini Super Valu, Ballally Alışveriş Merkezi, Dublin 16 adresinden satın aldı. Bilet sahiplerinin ödüllerini almak için çekiliş tarihinden itibaren 90 günü olduğundan, bu ödülü almak için son tarih 15 Eylül Cuma, bu nedenle teşvik ediyoruz Milli Piyango'dan bir yetkili, "Süper Valu'dan biletini alan tüm oyuncularımızın eski biletlerini çok dikkatli kontrol etmelerini rica ediyoruz" dedi.

piyango operatörü ayrıca kazanan kişiye, güvenlik nedeniyle kazanan biletin arkasını imzalamasını tavsiye etti. Daha sonra aşağıdaki kanallar aracılığıyla ödül talep ekibiyle iletişime geçmelidirler:

Bu, İrlanda Lotosunun böyle bir çağrıda bulunmasının ilk örneği değil piyango oyuncular. Ağustos ayının başında Milli Piyango Telly Bingo'dan oyunculara tavsiyelerde bulunuldu biletlerini onaylamak ve 27.505€'luk ödemeyi talep etmek.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler