Milli Piyango, 4,2 Milyon Avro Kazandıran Bilet Satan Şanslı Mağazayı Açıkladı

Haberler

2023-08-14

Benard Maumo

9 Ağustos 2023 Çarşamba günü İrlanda, bir oyuncunun 4,2 milyon € kazanmasının ardından başka bir Loto milyonerini karşıladı. Ancak, şanslı ikramiye kazananı henüz ortaya çıkıp kazançlarını talep etmemiştir. Bu, Milli Piyango'nun kazanan için bir arama başlatması gerektiği anlamına gelir ve en iyi yollardan biri, şanslı oyuncuların kazanan biletleri satın aldığı mağazayı ortaya çıkarmaktır.

Milli Piyango, 4,2 Milyon Avro Kazandıran Bilet Satan Şanslı Mağazayı Açıkladı

Milli Piyangoya göre, 4.257.050 € değerinde kazanan bilet Mohill'deki Station Road'daki Central'dan satın alındı. Leitrim kazananı 32, 25, 18, 17, 11, 04 numaralarını ve bonus numarası 9'u doğru bir şekilde kontrol etti. Bu galibiyetin ardından isimsiz piyango oyuncusu, tarafından oluşturulan 25. milyoner oldu düzenlenmiş piyango operatörü 2023'te

Mağazanın sahibi Eugene Baxter haberi duyunca çok heyecanlandı. Belirtti:

"Ah, bu harika, Centra mağazamıza yaptığımız basit bir gezinin müşterilerimizden birinin hayatını değiştiren bir ana yol açabileceğini en çılgın hayallerimizde bile hayal edemezdik. Mohill'de hiç bu kadar büyük bir galibiyet almamıştık ve Birinin 4,2 milyon avroluk servete giden yolculuğunda rol oynadığımızı düşünmek inanılmaz! Kazanan için kesinlikle heyecanlıyız ve eminim ki tüm topluluk önümüzdeki birkaç gün içinde bu heyecanı paylaşacak."

Milli Piyango, Leitrim Loto oyuncularına biletlerini onaylamalarını tavsiye etti çünkü Çarşamba gününün en büyük ikramiyesini kazanan oyuncu henüz onlarla iletişime geçmedi. Operatör, güvenlik nedeniyle en yeni Milli Loto milyonerine biletinin arkasını imzalamasını tavsiye etti.

Şanslı oyuncu aşağıdaki kanallardan Milli Piyango ile iletişime geçebilir:

Bilet sahiplerinin piyango oyunları İrlanda'da kazanan ödüllerini talep etmek için 90 güne kadar süreleri vardır. Oyuncu bu süre içinde galibiyeti talep etmezse para ödülü geçersiz olur.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler