Maryland Lottery, "Momma Dukes" Adlı Oyuncuya 100.000 Dolarlık Ödül Veriyor

Haberler

2023-05-07

Benard Maumo

Maryland Piyango, Salisbury, Maryland'den bir sağlık çalışanı olan "Momma Dukes"a bir piyango galibiyeti daha verdi. "Momma Dukes"un, şanslı kadının anonimlik nedenleriyle kendini tanıtmak istediği isim olduğunu unutmayın. 

Maryland Lottery, "Momma Dukes" Adlı Oyuncuya 100.000 Dolarlık Ödül Veriyor

mütevazi Amerika Birleşik Devletleri vatandaşın piyango biletini kazanması için fazla bir şeye ihtiyacı yoktu. Salisbury'deki Snow Hill Road'daki Thirsty's'den 30 $ "100.000 $ Lucky" kazı kazan kartı satın aldı. Momma Dukes ve kocası Thirsty'deyken, sahipsiz bir "100.000 $ Şanslı" bileti ve şansını fark etti. 

Kazanan hakkında yorum yapan şanslı kazanan şunları söyledi:

"Yoldaki son biletti. Kimse istemedi, biz de almaya karar verdik."

Vakit kaybetmeden şansını denemeye karar verdi ve dükkândaki bileti kazıdı. Aynı mağazadan aldığı bir biletten ikinci kez çok para kazandığını hemen anladı. İlk satırında eşleşen numaralardan birini gören Momma Dukes çok şaşırdı ve mağaza görevlisine "SÜRPRİZ" diye bağırdı. Doğu Kıyısı kadınının uzun bir piyango başarısı geçmişi var. 2018'de başka bir oyunda "Diamond 10s" oynayarak 100.000 $'lık büyük ikramiye kazandı kazı kazan kart oyunu. 

bu piyango operatörü piyangoyu kazanan ve çabaları için 1.000 $ bonus alacak tüm kazı kazan kartlarını sattı. Eylül 2021'de 100.000 $ büyük ödüllü şanslı oyun satışa çıktı. Momma Duke'un galibiyeti, 33. büyük ödülün sahibi oldu piyango oyunu5.000$'a varan 32 ödülle. 

Başka bir Maryland Piyango Kazananı!

Görünüşe göre Maryland son zamanlarda piyango kazananları yaratma konusunda bir ustalığa sahip. Bu, bir Baltimore yerlisi olan Constance Benny'nin "Büyük Para" kazı kazan kartı biletinde 50.000 dolar kazanmasından sonra. 

60. yaş gününü kutlayan talihli, Timonium'daki Giant on York Road'dan biletini alarak ödülün sahibi oldu. Kazanan, bileti kazımaya karar verdiğinde kedi maması ve akşam yemeği almaya gittiğini söyledi. 4 Mayıs'ta biletini alırken Benny şunları söyledi:          

"Buraya gelene kadar inanmamıştım."

Benny'nin şanslı galibiyetinin tüm hikayesini okuyun Burada!

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler