Mark Nash, Health Lottery'nin Pazarlama Direktörü Olarak Atandı

Haberler

2023-05-15

Benard Maumo

Sağlık Piyangosu Birleşik Krallık kuruluş yeni bir marka kimliği başlatmaya hazırlanırken Mark Nash'i Pazarlama Direktörü olarak atadı. Nash, atanmasının ardından yeni bir pazarlama yaklaşımı formüle etmek ve yeni marka kimliğinin lansmanını denetlemekle görevlendirilecek. Ayrıca, diğer ofislerin daha önce yönettiği işlevleri birleştirmekten de sorumlu olacak. 

Mark Nash, Health Lottery'nin Pazarlama Direktörü Olarak Atandı

Nash, Aviva ile sigorta sektöründe zengin bir deneyime sahiptir. Nash, Aviva'da çalışmadan önce altı yıl boyunca Hiscox'ta pazarlama ve marka departmanını denetledi ve Samsung Electronics, News UK ve AND Shine TV'de çalıştı. News UK'de The Sun'ın 9.50 sterlinlik tatillerini yönetti.

The Health Lottery'nin kendisini atama kararında Nash'in Aviva'daki başarılı görev süresinin çok etkili olduğu kaydedildi. Nash, 10 milyon sterlinlik bir bütçeyi yönetirken önemli kaynaklar olmadan bir ekip oluşturduğu için kredilendirildi. 

Hedef Kitleleri Belirleme

Nash, atanmasından sonra şunları söyledi: 

"Amacım iş ve pazarlama stratejilerini daha müşteri odaklı hale getirmek; başarılı pazarlama, müşteri ihtiyaçlarını ideal olarak rakiplerin yapamayacağı şekilde anlamaya ve ele almaya dayanır. Hem Aviva'da hem de Hiscox'ta hedef kitleleri belirledim, müşteri yolculuklarının haritasını çıkardım. ve markaların sunduğu benzersiz değer etrafında pazarlama planları oluşturdum. Aynısını The Health Lottery için yapmayı dört gözle bekliyorum."

Nash, filmin yönetilmesine yardımcı olma şansı için duyduğu coşkuyu dile getirdi piyango operatörü yeni bir şekilde ve işi yenilikçi tarafından desteklenen bir markaya dönüştürmek piyango oyunları ve yüksek kaliteli dijital tabanlı müşteri deneyimleri. 

Yeni Pazarlama Direktörü devam etti: 

"Amacım, Lebby ve ekibin geri kalanıyla birlikte çalışarak işletmeyi daha ileriye götürebilecek ve büyüme sağlayabilecek net bir pazarlama stratejisi oluşturmak."

Lebby Eyres kim Sağlık Piyango CEO'su olarak atandı bu yılın Mart ayında, Mark'ı Sağlık Piyangosu ekibiyle tanıştırdı ve şunları söyledi:

"Aviva ve Hiscox gibi şirketler için pazarlama stratejileri, planları ve kampanyaları bir araya getirme konusunda kanıtlanmış bir geçmişi var ve deneyiminin The Health Lottery markasını dönüştürmemize ve temel değerlerimizi müşterilerimize daha iyi iletmemize yardımcı olacağına eminiz."

Health Lottery'nin sahibi Northern & Shell, daha önce Birleşik Krallık Milli Piyangosu ve Allwyn'e kaybetmeden önce başka bir izin için teklif vereceği tahmin ediliyordu. Yeni operatörün Şubat 2024'te hizmete girmesi bekleniyor ve yeni geçiş halihazırda devam ediyor.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler