IGT ve Sony, Wheel of Fortune İçeriği Konusunda Yeni Bir Anlaşma İmzaladı

Haberler

2023-06-05

Benard Maumo

IGT, ünlü bir oyun eğlence şirketi Birleşik Krallıkve Sony Pictures Television'ın Ocak 2025'ten Aralık 2034'e kadar 10 yıllık bir sözleşmesi var. Anlaşmaya göre, Londra merkezli, NYSE'ye kayıtlı eğlence şirketi Wheel of Fortune marka haklarına sahip olacak. 

IGT ve Sony, Wheel of Fortune İçeriği Konusunda Yeni Bir Anlaşma İmzaladı

Anlaşma, IGT'nin markayı oyun, piyango, iGaming ve iLottery'de sunmasını sağlıyor. Buna ek olarak, şirket artık münhasır olmayan dağıtım haklarına sahiptir Çarkıfelek içeriği ücretsiz sosyal kumarhanelerde. 

Global Gaming IGT CEO'su Renato Ascoli'ye göre, 2034 yılına kadar Wheel of Fortune markasına özel oyun, piyango, iGaming ve iLottery erişimi elde etmek, şirketin lisanslama ortaklığının getirilerini en üst düzeye çıkarmasını sağlıyor. CEO, anlaşmanın şirketin yüksek talep ve önemli ödüller ile çok kanallı Çarkıfelek oyunları yaratma geleneğini daha da güçlendireceğini belirtti. 

Ascoli ekledi:

"Sony Pictures Television, 25 yılı aşkın süredir güvenilir bir IGT ortağıdır ve bu süre içinde inovasyon için endüstri standardını belirleyen çeşitli bir Wheel of Fortune oyunları portföyü sunduk, endüstri oyun performansında açık ara lideridir. grafikler ve müşterilerimiz için önemli gelir elde etti."

Çarkıfelek, IGT'nin en iyi performans gösteren kumar ürünleri arasındadır. Şirket, bunu iGaming seçimi içinde stratejik bir unsur olarak kullanmış ve birkaç piyango oyunu.

Son zamanlarda, IGT bu ürünü Kuzey Amerika'daki birçok önde gelen operatöre sunmayı başardı. Örneğin, şirket ilk marka liderliğindeki Wheel of Fortune çevrimiçi kumarhanesini başlattı ABD'de bu yılın Mart ayında bölgenin önde gelen operatörlerinden biriyle anlaşma imzaladıktan sonra.  

IGT, Sony ile olan sözleşme uzatmasının yanı sıra Sony ile olan sözleşmelerini de uzattı dünyanın önde gelen piyango operatörleri, içermek:

  • Malta Milli Piyango
  • Almanya'nın WestLotto'su
  • Connecticut Piyango Şirketi (CLC)
  • Avrupa'da Svenska Spel.

Anlaşma hakkında yorum yapan Sony Pictures Television Oyun Şovlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Suzanne Prete şunları söyledi: 

"IGT ile uzun süredir devam eden ortaklığımızı genişletmekten heyecan duyuyoruz. Bu dönüm noktası niteliğindeki anlaşma, dünyanın dört bir yanındaki kumarhane ve piyango oyuncularının önümüzdeki yıllarda birinci sınıf Çarkıfelek temalı oyunların keyfini çıkarmasını garanti ediyor."

Prete, her iki şirketin de Wheel of Fortune markasını daha fazla fırsat yaratmak ve markanın eğlence ve kazanmayla ilişkilendirilmesini sağlamak için yenilikçi bir şekilde kullanma konusunda aynı vizyona sahip olduğunu belirtti.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler