Haftada İki Kez Piyango Kazanmak Mümkün mü?

Haberler

2022-03-01

Kadınların piyango kazanamayacağını kim söyledi? Birçok insan için kumar erkeklere özgü bir şeydi. Ancak, piyango gibi şans oyunları oynayan kadınların sayısının hiç bu kadar yüksek olmadığı göz önüne alındığında, bu efsane şimdi çürümüş görünüyor. Piyango? Bunu duyan var mı? Evet, erkek ya da kadın, piyangolar herkes için oyunlardır. Şimdi, bir hafta içinde bahisçileri iki kez yenen bir kadına bakmadan önce, piyangoların ne olduğunu bilmek akıllıca olacaktır.

Haftada İki Kez Piyango Kazanmak Mümkün mü?

piyango açıkladı

Piyangolar, oyuncuların bir veya daha fazla şanslı sayı seçmek için ödeme yaptığı şans oyunlarıdır. Rakamlar seçildikten sonra, piyango organizasyonu daha sonra piyango sonuçlarını çeker ve tüm doğru piyango seçimlerine dayalı olarak ödüller verir.

Bir piyangoda oyuncular birkaç dolar kazanabilir veya şanslı olup binlerce kazanabilir. Dünyanın her yerinde birçok piyango var. Bazı ülkeler piyangolarını on yıllardır yürütürken, diğerleri yeni başladı. Hayatta biraz heyecan isteyen insanlar, onlara ödül kazanma şansı verdiği için piyangoyu dener.

Piyango kazanmak mümkün mü?

Elbette, piyango kazanmak mümkündür. Kazanmak mümkün olmasaydı, insanlar onu oynayamazdı. Aslında, bu oyunda şansını deneyen çok sayıda insan her şeyi söylüyor. Bu nedenle, dikkatli oynayan ve kendi tarafında biraz şansı olan herkes bir piyango kazanabilir. Anahtar bulmaktır saygın piyangolar, oyuncunun parasının güvende olduğu yer.

Bir kadın üç günde iki kez piyango kazandı

Dedikleri gibi, şans insanın kapısını sadece bir kez çalar. Ancak, bir Avustralyalı kadının durumunda, üç günde iki kez kapıyı çaldı. Evet, üç gün, bir hafta bile değil! Bu çok saçma değil mi? Milyonlarca olmasa da binlerce insanın tüm yaşamları boyunca piyango kazanmaya çalıştığını, ancak bir kez bile başaramadığını düşünürsek, buna inanmak zor olabilir. Dindar insanlar onun dua eden bir kadın olması gerektiğini söylerdi. Ama bu nasıl oldu?

Öncelikle kadının adı henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, kamu malı olan, Brisbane, Caboolture'dan geldiğidir. İlk galibiyeti 9.704 £ şeklinde geldi. Bu çok büyük bir miktar olmasa da, çoğu insan için de cep harçlığı değildir. Evet, burada gerçekten büyük bir haber yok, değil mi? 

Galibiyet Pazartesi günü geldi, ancak piyango şansının kadına bu sefer daha sert vurduğu Çarşamba günüydü. Caboolture Shire Herald tarafından bildirildiği üzere, bu büyük bir 1.58 milyon sterlinlik ikramiyeydi. Ünlü Altın Loto oynarken bunun bir kişinin daha başına gelme olasılığı nedir? Olasılık belki 0,00001'dir.

İlk başta, bu kadının sadece bir şansı varmış gibi görünebilir. Ancak, piyango kazananları genellikle bunun şansla değil, sıkı çalışma ve kararlılıkla ilgili olduğunu söyler.

Hala şokta

Kadına göre, ikinci galibiyetinin haberi hâlâ ortalığı karıştırıyordu. Caboolture Shire Herald ile yaptığı bir röportajda, buna inanamayacağını söyledi. Parayı ne için kullanacağı sorulduğunda, henüz karar vermediğini söyledi. Sorunsuz bir hayat onu mu bekliyor? Evet. Golf gibi şeylere başlayacağını ve bunun ne anlama geldiğini kim bilemez dedi.!

Piyango oyuncuları yukarıdaki hikayeden ne öğrenebilir?

İlk ders, cinsiyetinden bağımsız olarak herkesin istediği zaman piyango kazanabileceğidir. Birinin dün kazanıp kazanmadığı önemli değil; bugün de kazanabilirler. İkincisi, piyangolar şans oyunları olsa da, sıkı çalışma ve özveri de işe yarayabilir.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler