Greentube USA, Piyango Hayranları İçin Drop The Balls'un İlk Çıkışını Duyurdu

Haberler

2023-07-07

Benard Maumo

Greentube'un bir yan kuruluşu ve Novomatic'in bir şubesi olan Greentube USA, çığır açan iLottery oyunu Drop The Balls'u piyasaya sürdüğünü duyurdu. Birkaç kumarhane oyununun benzersiz unsurlarını birleştiren heyecan verici bir piyango oyunudur. Greentube USA'ya göre bu oyun daha geniş bir kitle düşünülerek yaratıldı.

Greentube USA, Piyango Hayranları İçin Drop The Balls'un İlk Çıkışını Duyurdu

şirket diyor ki düzenlenmiş piyango operatörleri Romana talep arttıkça yeni kitlelere ulaşmanın yaratıcı ve eğlenceli yollarını arıyoruz piyango oyunları büyür. Ve bu arzuyu tatmin etmek için Greentube USA, üç iyi bilinen oyunun en dikkat çekici özelliklerini birleştirerek gerçekten benzersiz bir oyun deneyimi üreten bir oyun geliştirdi.

Bu piyango oyunu, aşağıdakilerin benzersiz bir karışımını sunar:

  • paçinko
  • Langırt
  • Bagatelle

Greentube, bunun dünyadaki birçok oyun lansmanının başlangıcı olmasını bekliyor Birleşik Devletler yanı sıra LatAm ve Avrupa bölgelerinde. Şirket, gelecekte iş ortağı EQL'nin RGS toplama platformuyla yakın bir şekilde çalışmayı öngörüyor.

Washington DC Lottery, Amerika Birleşik Devletleri'nde bu son teknoloji oyunu başlatan ilk düzenlemeye tabi piyango operatörü olacak. yeşil tüp büyüleyici oynanışı, canlı grafikleri ve doğru fizik simülasyonu sayesinde bu oyunun daha en başından müthiş bir başarı olmasını bekliyor.

Drop The Balls, oyuncuların bariyerler ve çarpan yakalayıcılar ile bir oyun alanına topları düşürmelerine izin verir ve toplar düştükçe daha fazla değer verir. Her oyun turu, çeşitli hedefler ve ekstra unsurlarla farklı ve heyecan verici bir deneyim sunar. Bonus turu sırasında oyuncular bir bonus topu yakalayarak bedava top toplayabilir ve daha da iyi ödüller kazanabilir.

Lansman hakkında yorum yapan Greentube USA CEO'su Ben Sutherland şunları söyledi: 

"Bu oyunun kalbindeki sihir, oyundaki tüm aksiyonu gerçekçi gösteren ve hissettiren bir fizik simülasyonudur. Drop The Balls, her yaştan piyango oyuncusunun keyifle oynayacağı bir oyundur ve biz de bu oyunu piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz. Washington DC Piyangosu."

Son zamanlarda, Greentube Pennsylvania Gaming Control Board lisansını aldı yenilikçi oyunlarını eyalette başlatmak için.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler