Global Lottery'nin IGT CEO'su Fabio Cairoli Aniden Hayatını Kaybetti

Haberler

2023-07-10

Benard Maumo

IGT (Uluslararası Oyun Teknolojisi), lider bir slot tedarikçisi ve piyango oyunları Amerika Birleşik Devletleri'nde, IGT'nin Global Lottery CEO'su Fabio Cairoli'nin ani ölümünü doğruladı. Oyun sektörü, Kahireli'yi eşsiz coşku, dürtü, içtenlik, sonuçlara bağlılık ve yaratıcılığa sahip seçkin bir yönetici olarak övdü.

Global Lottery'nin IGT CEO'su Fabio Cairoli Aniden Hayatını Kaybetti

Kahireli, Global Lottery'nin GEO'su olarak görevinden önce, daha önce İtalya. için tüm iş kollarının, pazarlama hizmetlerinin ve satışın denetlenmesinden sorumluydu düzenlenmiş piyango operatörü. 2012'de şirketin selefi Lottomatica Group SpA'ya Kıdemli İşletme Başkan Yardımcısı olarak katıldı.

IGT'den İcra Kurulu Başkanı Marco Sala aracılığıyla yapılan resmi açıklama aşağıdadır:

"IGT bugün, Global Lottery'nin IGT CEO'su Fabio Cairoli'nin aniden vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle duyurdu. Fabio olağanüstü bir yöneticiydi. Tutkusu, azmi, samimiyeti ve sonuçlara ve yeniliğe olan bağlılığıyla ayırt ediliyordu. Liderliği Küresel Piyango Satışları ve Operasyonları, İtalya Piyango İşlemleri, Küresel Piyango Ürün ve Satış Geliştirme ve Küresel Piyango Teknolojisi ve Destek fonksiyonları benzersizdi.

"Bu operasyonlar çok yetenekli ve deneyimli ellerde kalsa da, piyango endüstrisindeki pek çok kişinin Fabio ile de kişisel ilişkileri olduğunu ve onun endüstri içinde ve dışında çok saygı duyulan bir arkadaş olduğunu kabul ediyoruz. Şu anda IGT en derin başsağlığı dileklerini iletiyor. Çabalarımızı bu zor zamanlarda ihtiyaçlarını desteklemeye adadığımız için Fabio Cairoli'nin ailesine teşekkür ederiz."

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler