Haberler

October 1, 2023

Fransa'dan Şanslı Oyuncu 130 Milyon Euro'luk EuroMillions Süper Çekiliş İkramiyesini Kazandı

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserEmir KayaLocaliser

EuroMillions, Şubat 2002'de Fransa'nın Paris kentinde başlatılan önde gelen piyango ikramiye oyunlarından biridir. O zamandan beri bu oyun 124 jackpot kazancı yarattı ve en son ödeme 29 Eylül 2023'te 130 milyon Euro'luk Superdraw ikramiyesi oldu.

Fransa'dan Şanslı Oyuncu 130 Milyon Euro'luk EuroMillions Süper Çekiliş İkramiyesini Kazandı

EuroMillions'a göre şanslı oyuncu, hayatını değiştirecek galibiyeti ilk denemede elde etti. Rastgele çekilişin kazanan numaraları 9, 11, 13, 21 ve 32'nin yanı sıra Şanslı Yıldızlar 2 ve 7 oldu. İnanılmaz bir şekilde, gecenin çekilişinde 4 milyondan fazla oyuncu cömert ödüller kazandı.

Operatör, şanslı oyuncunun Fransa ödüllerini almak için 60 güne kadar süreleri var. Ek olarak oyuncu, zaferi halka duyurmak veya anonim kalmak arasında seçim yapabilir. Katılan dokuz kişinin tamamı EuroMillions uluslar kazananların anonimliğine izin verir.

EuroMillions Süper Çekilişleri, Rezerv Fonunda çekiliş için yeterli para bulunduğunda genellikle yılda dört kez düzenlenir. Büyük ikramiye yaklaşık 130 milyon Euro'dan başlıyor ve maksimum 240 milyon Euro'ya kadar çıkabiliyor.

Bu yılki çekilişler mart ve haziran aylarında yapıldı. Mart ayındaki çekilişi Belçika'dan kimliği bilinmeyen bir oyuncu kazanarak kupayı evine götürdü 144€'luk büyük ödül. Daha sonra 2 Haziran'da Birleşik Krallık'tan bir oyuncu bir ödül kazandı 130 milyon Euro'luk Superdraw ikramiyesi.

EuroMillions henüz bir sonraki çekilişi duyurmadı Piyango oyunu. Ancak bu genellikle Aralık ayında olur.

Destansı galibiyetin ardından piyango operatörü ikramiyenin başlangıç ​​tutarı olan 17 milyon Euro'ya sıfırlanacağını söyledi. Salı ve Cuma akşamları gerçekleşen EuroMillions çekilişlerinde oyuncuların bir sonraki ikramiyeyi kazanmaları için haftalık iki fırsat var. Oyuncular EuroMillions'u çevrimiçi olarak kanepelerinin rahatlığında veya herhangi bir yetkili mağazada oynayabilirler.

About the author
Aishwarya Nair
Aishwarya Nair

LottoRanker'da "Lotto Lorekeeper" olarak adlandırılan Aishwarya Nair, küresel piyango fenomenine ışık tutmak için Hindistan'ın Kerala kentindeki titiz araştırma becerilerini ve kültürel derinliğini kullanıyor. Keskin bir ayrıntı anlayışı ve veri tutkusuyla donatılmış olarak, piyango dünyasının derinliklerine dalıyor, gizli mücevherleri ve trend kalıplarını ortaya çıkarıyor.

Send email
More posts by Aishwarya Nair

En son haberler

Dünya Çapında Piyango Harcamaları: Trendler ve Etkiler
2023-11-21

Dünya Çapında Piyango Harcamaları: Trendler ve Etkiler

Haberler