Florida Oyuncusu Salı Gecesi Çekilişinden Sonra Sonunda Mega Millions İkramiyesini Kazandı

Haberler

2023-08-13

Benard Maumo

Mega Millions büyük ikramiyesi için uzun kısır koşu sonunda sona erdi. Bu, Florida, Amerika Birleşik Devletleri'nden şanslı bir oyuncunun 8 Ağustos 2023 Salı günü doğru sayıları eşleştirdikten sonra 1.602 milyar dolarlık ödemeyi kazanmasından sonraydı.

Florida Oyuncusu Salı Gecesi Çekilişinden Sonra Sonunda Mega Millions İkramiyesini Kazandı

Florida Piyangosu'na göre, galibiyet, büyük ikramiye oyunu için bir galibiyet kaydetmeden 31 çekilişten sonra gelir. Çekilişte, tek bir bilet altı sayının tümünü doğru bir şekilde tahmin etti: beyaz toplar 13, 19, 20, 32 ve 33 ve altın Mega Ball 14. Bu, Florida'da satılan dördüncü ikramiye kazanan bilettir Amerika Birleşik Devletleri.

Resmi bir açıklamada, Mega Millions Konsorsiyumu baş direktörü Gretchen Corbin Florida'yı tebrik etti düzenlenmiş piyango operatörü Kazanan bileti sattığın için.

Ekledi:

"En yeni ikramiye kazananımızı ve bu ikramiye koşusu boyunca tüm ödül seviyelerinde 43,7 milyondan fazla kazananı tebrik ediyoruz. Ayrıca, katılan piyangolarımız tarafından desteklenen birçok iyi amaç için oluşturulan fonları da kutluyoruz."

En son büyük ikramiye kazancı önceki kayıt 23 Ekim 2018'de Güney Carolina'da 1.537 milyar dolar. Mega Milyonlarca sağlam satışların, rekor kıran 1,6 milyar dolarlık ikramiye ödülüne teşekkür ettiğine inanıyor.

8 Ağustos çekilişi, büyük ikramiye galibiyetinden daha fazlasıyla sonuçlandı. bu piyango oyunu diğer ödül seviyelerinde 7 milyondan fazla kazanan bilet sattı. Örneğin, oyunun ikinci kademe ödemesini kazanmak için yedi bilette eşleşen beş beyaz top vardı. İkisi Kuzey Carolina ve Florida'dandı ve her biri isteğe bağlı Megaplier sayesinde 2 milyon dolar kazandı.

Ayrıca 166 bilet, dört beyaz top ve Mega Ball'u eşleştirdikten sonra üçüncü kademe ödüllerini, ülke çapında 166 bilet kazandı. Mega Millions, bu biletlerin 28'inin isteğe bağlı Megaplier ile geldiğini ve her birinin 20.000 $ kazandığını söyledi. Diğer 138 kazanan üçüncü kademe biletin her biri 10.000 $ değerinde.

İkramiye o zamandan beri devam etmesine rağmen New York'ta iddia edildi 18 Nisan'da Mega Millions, 2023'te şimdiye kadar yedi ikramiye kazananı yarattı. 2016'dan bu yana bir yılda yalnızca 2019'da yedi ikramiye kazanan oldu.

LottoRanker'dan en yeni dolar milyarderine tebrikler!

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler