En çok kazanılan piyangolar

Haberler

2022-04-05

Herkes her zaman bilmek ister - kazanması en kolay piyangolar hangileridir?

En çok kazanılan piyangolar

Bunun cevabı akışkandır ve çeşitli faktörlere bağlı olacaktır:

Konum Bulunduğunuz yer, girebileceğiniz piyangoları sınırlayabilir. Kumar yasaları çok alana özeldir ve başka bir bölgede veya ülkede piyango oynamanız engellenebilir. Bununla birlikte, yabancı bir piyangonun sonucuna bahse girmenize izin veren ve böylece o piyangoya katılmanıza ve kesin bir piyango bileti satın almasanız bile belirli bir ikramiyeyi kazanmanıza izin veren web sitelerinde bir artış var. piyango oyunu. 

Bu, dünyanın dört bir yanından piyangolara katılabileceğiniz, normalde oynayamayacağınız ve hatta aşağıda belirtilen bazı piyangolara katılabileceğiniz anlamına gelir.

ikramiye boyutu Bazı küçük piyangoları kazanmak daha kolaydır, ancak daha küçük veya daha az popüler olmaları nedeniyle ikramiye, diğer daha büyük veya daha popüler piyangolardan önemli ölçüde daha azdır.
Ayrıca, bir ödül kazanabilirsiniz, ancak beklediğiniz ödül olmayabilir. Örneğin, Fransa Lotosu size altıda bir ödül kazanma şansı verir, ardından İspanyol Lotosu onda birdir. 

Ama sadece kazanmak bir ödül mutlaka ikramiyeyi kazanmakla aynı anlama gelmez - sadece bilet fiyatınızı geri kazanmak olabilir. Polonya Mini Lotosunun büyük ikramiye kazanma olasılığı çok yüksektir, ancak ikramiye yalnızca altmış bin Euro'dur - diğer Avrupa piyangolarından önemli bir fark, ancak aynı zamanda girilebilecek en ucuz piyangolardan biridir. 

İsveç Lotosu, büyük bir ödül kazanma oranlarına dayalı en iyi piyangolardan biri olarak kabul edilir. Bir piyangoda ödül kazanma oranlarını araştırırken, bu nedenle, sadece kazanma oranlarına değil, ikramiyeyi (veya daha yüksek değerdeki ödülü) kazanma olasılıklarına da bakmak önemlidir. herhangi ödül.

oranlar Kazanma şansınızı belirleyen şey, oranlarınızdır. Basitçe söylemek gerekirse, oranlarınız seçilen sayılardan mümkün olan farklı varyasyon sayısına göre hesaplanır. Bu nedenle, ne kadar az sayı seçmeniz gerekiyorsa, kazanma şansınız o kadar yüksek olur. Seçilebilecek daha az sayıya sahip olan piyangolar (örneğin, 30'dan 6 sayı seçerek), daha yüksek sayılara sahip olan piyangolardan (örneğin, 49'dan 6 sayı) daha yüksek bir başarı sağlayacaktır.

Ayrıca, seçilen tüm sayılara sahip olmanız gereken powerball tipi piyangolar ek olarak bir powerball numarası, şansınızı büyük ölçüde azaltır ve kazanması en zor türlerdir. Yaygın powerball oyunlarında, her oyuncunun 292 milyon kazanma şansı yalnızca bir vardır. Bunu, France Lotto'nun sunduğu altı şansta bir ile karşılaştırın ve katılmak için doğru piyangoyu seçmenin ne kadar önemli olduğunu görebilirsiniz.

Satın alınan bilet sayısı Kazanma şansınızı arttırmanın ana faktörlerinden biri, çekiliş için farklı numaralarda çok sayıda bilet satın almaktır. Seçtiğiniz piyangoya bağlı olarak, bu, şansınızı büyük ölçüde artırabilir. Unutmayın, oranlar satın alınan tek bir bilete bağlıdır, bu nedenle satın aldığınız her bilet için ödül kazanma şansınızı artırırsınız.

beraberlik sayısı Bazı piyangolarda yalnızca haftalık çekilişler yapılırken, bazılarında haftada birden fazla çekiliş olabilir. Ne kadar çok çekiliş olursa, kazanma ve katılma şansınız o kadar artar.

Basitçe söylemek gerekirse, tüm piyangolar bir kumardır. Bir piyangoda ödül kazanmak çok mümkün olsa da, önemli bir ödül kazanmak zordur. Bu nedenle, piyango ve oyun şekline göre hangi piyangoların kazanma şansının daha iyi olduğunu araştırmalı ve kazanma şansınızı artırmalısınız. Biri her zaman eninde sonunda kazanır ve bir gün bu sen olabilirsin!

En son haberler

10 Şanslı Loto Oyuncusu Cumartesi Günkü Loto Çekilişinden Sonra Birinci Bölüm Ödül Havuzunu Paylaştı
2023-09-17

10 Şanslı Loto Oyuncusu Cumartesi Günkü Loto Çekilişinden Sonra Birinci Bölüm Ödül Havuzunu Paylaştı

Haberler