Birleşik Krallık Milli Piyangosu Bilinmeyen Bir Multi-Milyon Kazananı Arıyor

Haberler

2023-06-12

Benard Maumo

Herhangi bir piyango oyuncusunun hayali, şans yakalamak ve hayatını değiştirecek bir ödeme kazanmaktır. Söz konusu piyango oyunu, anında milyonerler yaratmasıyla tanınan Milli Piyango ise, bu özellikle doğrudur.

Birleşik Krallık Milli Piyangosu Bilinmeyen Bir Multi-Milyon Kazananı Arıyor

Şaşırtıcı bir şekilde, Lincolnshire, South Holland Bölgesi'nden biri, Birleşik Krallık, hayatlarını değiştirecek bir meblağ kazandıklarından habersiz ortalıkta dolaşıyor. Metroya göreMilli Piyango, şanslı oyuncunun ödülü almak için 2 Aralık 2023'e kadar süresi olduğunu söylüyor.

Raporlar, şanslı oyuncunun Life Ball 6 ile birlikte beş ana sayıyı (2, 5, 21, 34 ve 35) eşleştirdikten sonra 3,6 milyon £ kazandığını söylüyor düzenlenmiş piyango operatörü oyuncunun 30 yıl boyunca aylık 10.000 £ taksitle fon alacağını söyledi. Piyango çekilişi 5 Haziran 2023'te gerçekleşti.

Yarışmanın kayıp kazananını aramaya başladıktan sonra piyango oyunu, devlete ait operatör, tüm Set for Life oyuncularını hayatlarını değiştirecek bir ödeme alıp almadıklarını doğrulamak için biletlerini kontrol etmeye çağırdı. Operatör, bu çekiliş için piyango bileti olmayan ancak galibiyet üzerinde geçerli bir iddiası olduğunu düşünen herkesin çekilişten sonraki 30 gün içinde Camelot'a yazabileceğini ekliyor.

Galibiyet hakkında yorum yapan Andy Carter, Kıdemli Galipler Danışmanı Milli Piyango, gizemli bilet sahibini bu destansı galibiyetle birleştirmek için "çaresiz" olduklarını söyledi. Zaferin kazananın hayatında gerçek bir fark yaratabileceğini, bu yazın ve önümüzdeki 30 yılın tadını çıkarmak için mükemmel bir yol olduğunu belirtti.

Carter şöyle devam etti:

"Önümüzdeki 30 yıl boyunca her ay - bu inanılmaz bir 360 ay - talihli kazananın 10.000 sterlin banka hesabı yaptığını görecek, keşke öne çıksalar."! Bu bölgeden bilet alan herkesi eski Set For Life biletlerini yeniden kontrol etmeye davet ediyoruz - bunu yapmanın en kolay yolu Milli Piyango uygulamasıdır - veya kayıp biletin saklanabileceği herhangi bir yere bakması. Giysilerin ceplerini, cüzdanlarını, çantalarını ve kanepenin arkasını kontrol etmeyi dene. Buzda şampanyamız var ve şanslı kazananın öne çıkıp galibiyetini talep etmesi için dua ediyoruz."

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler