Arizona Piyangosu, Yenilikçi Çevrimiçi Çekiliş Platformunu Başlattı

Haberler

2023-06-16

Benard Maumo

Arizona'da bir eyalet piyango operatörü olan Arizona Lottery, Amerika Birleşik Devletleri, benzersiz bir çevrimiçi çekiliş platformu olan Lucky Lounge'ı piyasaya sürdü. Kuruluş, bu platformun oyuncuların birden fazla piyango oyununa katılmasına ve jeton ve nakit ödüller kazanmasına izin vereceğini söylüyor.

Arizona Piyangosu, Yenilikçi Çevrimiçi Çekiliş Platformunu Başlattı

Lucky Lounge'da oyuncular, farklı özelliklerden etkilenen dört eğlenceli masa oyunu bulacaklar geleneksel piyango oyunları. İster saf eğlencenin peşinde olun ister büyük kazanmak olsun, her oyuncu heyecan verici bir şeyler bulacaktır. 

Lansman sırasında, Arizona Lottery İcra Direktörü Alec Esteban Thomson, Lucky Lounge'ın ilk çıkışıyla ilgili heyecanını dile getirdi. Belirtti:

"Lucky Lounge, birden fazla kazanma fırsatıyla ilgi çekici bir çevrimiçi çekiliş deneyimi sunmayı amaçlayan türünün ilk piyango ürünüdür. Eşi benzeri görülmemiş oyuncu katılımı vaat eden çığır açan bir ürün tasarladığımız için ekibimizle büyük gurur duyuyorum."

Bu lansman, düzenlenmiş piyango operatörü çekiliş platformlarının yeni bir alanına girmek için. Lucky Lounge, oyuncuların en sevdikleri piyango oyunlarıyla yenilikçi bir şekilde etkileşime girmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

  • Bu fütüristik piyango uygulamasını kullanmadan önce oyuncuların Players Club hesabına kaydolması ve Lucky Lounge manzarasını gezmesi gerekir. 
  • Oyuncular, platformun parası olarak hizmet veren sanal jetonları oyun oynamak ve nakit ödül çekilişlerine katılmak için kullanacaklar. 
  • Ayrıca oyuncular, oyun oynayarak veya platformda satın alarak ücretsiz jeton kazanabilirler. Oyuncular, Players Club Puanlarını takas ederek de bu jetonları alabilirler. 
  • Piyango şirketi, Players Club hesabına giriş yaparak günlük deneyimlerini artırmak için oyuncuları 50 ücretsiz jetonla ödüllendirecek.

Lucky Lounge sayesinde, oyuncular artık genişletilmiş bir olasılık yelpazesine sahip. Bu platform, haftalık ila üç aylık piyango etkinlikleri düzenler ve ödüller 10.000$'a ulaşır. Ayrıca üyeler, başarı şanslarını artırmak için günde 1.440 jeton kazanabilir.

Oyun deneyimini daha da eğlenceli hale getirmek için Arizona Lottery Players Club üyeleri indirilebilir mobil uygulamayı yükleyebilir. Bu uygulama, piyango çekilişlerine girme ve en sevdiğiniz oyunları uzaktan oynama kolaylığı sunar. AZLuckyLounge.com üzerinden Lucky Lounge'a ve online oyun platformuna göz atabilirsiniz.

Arizona Piyangosu 1981'den beri faaliyette ve mağaza ortaklarından 5,2 milyar dolardan fazla net gelir elde ediyor. Piyango operatörü ayrıca multi-milyon dolarlık kazananlar yarattı en son kazanan 5 milyon dolarla uzaklaşırken. İsimsiz kazanan, önümüzdeki yirmi yıl boyunca 250.000 $ almayı seçti.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler