Arizona Piyango Oyuncusu 50 Dolarlık Biletle 5.000.000 Dolarlık Ödeme Kazandı

Haberler

2023-06-18

Benard Maumo

Arizona Piyangosu kısa bir süre önce, "Set for Life Scratchers" oyununu kazanan isimsiz bir oyuncu olan en yeni piyango ödülünü duyurmaktan memnuniyet duyar. Bu, piyango operatörü tarafından yapılan son yedi haneli ödemedir Amerika Birleşik Devletleri.

Arizona Piyango Oyuncusu 50 Dolarlık Biletle 5.000.000 Dolarlık Ödeme Kazandı

Set for Life Scratchers oyunu, oyunculara 5 milyon $'a kadar kazanma şansı sunan 50 $'lık bir bilettir. Kazanan oyuncular ödüllerini tıpkı operatörün ödemelerinde olduğu gibi nakit ödemeler veya yıllık ödemeler olarak alabilirler çekiliş oyunları

Bu durumda, anonim kazanan, yirmi yıl boyunca yıllık 250.000 $ ödeme sunan yıllık ödeme yoluna gitmeye karar verdi. Şanslı oyuncu, kazanan bileti Penal County'deki bir şehir olan Casa Grande'deki Fry's Food Store'dan satın aldı.

Arizona Piyango İcra Direktörü Alec Esteban Thomson, galibiyet hakkında şunları söyledi: 

"İlk 'Set For Life' büyük ödülü kazananımızın önümüzdeki 20 yıl boyunca her yıl 250.000 $ almayı seçtiğini görmek heyecan verici. Bu 50 $'lık Scratchers oyununu kazanmak, bu oyuncuya sınırsız bir fırsat sunuyor ve oyuncularımızın ne " Set For Life'ın kazanması onlar için bir anlam ifade eder. Bir sonraki büyük ödülü kazananımızın neyi seçeceğini görmek için sabırsızlanıyorum!"

Yıllık ödeme seçeneğini seçerek, piyango bileti kazanan kişi kesinlikle "yaşam için hazırdır". Yıllık 250.000 $ taksit, bu oyuncuya 20 yıl boyunca tutarlı ve oldukça büyük bir gelir akışı sağlayacaktır. Bu, çoğu insanın bu süre içinde yapacağından daha yüksek. 

Arizona'da piyango oyunları oynamak düzenlenmiş piyango operatörleri sadece oyuncuları hayatlarını değiştiren ödüllerle ödüllendirmez. Oyuncuların satın aldığı biletlerin mahalleyi önemli ölçüde etkileyen önemli girişimleri ve hizmetleri finanse etmesine yardımcı olduğu için devlet de bundan yararlanır.

Arizona Piyangosu aşağıdakiler gibi hayati alanları desteklemeye kendini adamıştır:

  • Sağlık
  • İnsan kaynakları
  • Yüksek öğretim
  • Çevresel koruma
  • iş geliştirme

Arizona Piyangosu ile ilgili diğer haberlerde, operatör son zamanlarda çevrimiçi çekiliş platformu Lucky Lounge'ı duyurdu. Platform, birden fazla piyango oyununa ev sahipliği yapıyor ve oyuncuların günlük piyango jetonlarının yanı sıra 10.000 $'a kadar nakit ödüller kazanmalarına olanak tanıyor.

En son haberler

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı
2023-09-01

IGT, Euloto'nun Litvanya'daki iLottery Platformunu Güçlendirmek İçin Anlaşma İmzaladı

Haberler